Jsme nejdůvěryhodnější realitkou v zemi!

Datum: 15. 11. 2017
Kategorie: Pro novináře

PRAHA, 14. 11. 2017 – Za nejdůvěryhodnější realitní kancelář v Česku označili spotřebitelé společnost M&M reality. Stalo se tak v rámci třetího ročníku ankety o nejdůvěryhodnější značky na trhu pořádané agenturou ATOZ Marketing Services. Slavnostní vyhlášení výsledků se konalo 9. listopadu v kostele sv. Anny v Praze.

„Ocenění nejdůvěryhodnější značka má pro nás velkou váhu, protože se jedná o nezávislé hodnocení zákazníků, kteří nás vybrali ze vzorku deseti největších realitních kanceláří v zemi. Znamená to, že směřování firmy a vedení našich makléřů jde správným směrem,“ říká k tomu ředitel pobočkové sítě – Čechy společnosti M&M reality Pavel Zámečník, který ocenění přebíral.

Na důvěryhodnosti firmy se podle něho projevuje skutečnost, že makléři M&M reality mají více než 98 % kladných referencí a společnost poskytuje komplexní servis, od samotného prodeje či pronájmu, přes zajištění financování, veškerého pojištění, ale třeba i rekonstrukce či převodu energií. Ke spokojenosti klientů, kteří M&M reality následně doporučují dále, přispívá také zavedení nejnovějších technologií v podobě aplikace pro tablety Moderní makléř. Díky ní lze všechny úkony spojené s prodejem, pronájmem či financováním nemovitosti vyřešit z jednoho místa a během několika minut a z pohledu klienta naprosto přehledně, srozumitelně a profesionálně.

„Neusínáme ale na vavřínech, naše makléře neustále vzděláváme a posouváme dopředu nejen je, ale i kvalitu zázemí pro jejich práci. Jsme moderní společnost, která jde neustále kupředu ve všech našich divizích,“ dodává Pavel Zámečník.

Do průzkumu, na kterém spolupracuje agentura STEM/MARK, se zapojilo 4 000 českých spotřebitelů. Kategorie realitních kanceláří byla letos zařazena poprvé.

Fotogalerii ze slavnostního Galavečera a předání ocenění najdete na našem Flickru

Kontakt pro novináře:

Renata Lichtenegerová
PR manažerka pro komunikaci s médii
GSM: +420 739 523 465
e-mail: rlichtenegerova@mmreality.cz