Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Samotným prvním překvapením bylo místo konání. Po dosavadních ročnících, které se konaly v oblasti letiště Hradce Králové se na začátku června uskutečnil M&M Fest na novém místě. „Letošní ročník jsme přesunuli do zcela nových prostor, na tzv. poloostrov rybníku Hrádek. Myslím si, že pro tento ročník v duchu Summer Party jsme nemohli vybrat lepší místo,“ říká majitel a akcionář společnosti Petr Morcinek. „Koncept celého M&M Festu 2019 nám dokonale zapadal do přírodního prostředí, které rybník a jeho okolí nabízí,“ dodává Zdeněk Václavek výkonný ředitel M&M Reality holding.

Brány festivalu se otevřeli po 13 hodině, kdy začali přicházet první návštěvníci, na které čekalo další překvapení. „Měsíc před festivalem se nám podařilo udělat další firemní rekord. Nachystali jsme tedy pro všechny zúčastněné, po vstupu na festival, přípitek se všemi našimi regionálními řediteli,“ uvádí Morcinek a dále dodává, že: „nevím teď upřímně komu se to líbilo více, jestli návštěvníkům, nebo našim ředitelům (smích).“ Samotný program akce začal něco málo po 15 hodině. Do té doby se všichni přítomní mohli například občerstvit v připravených stáncích s cateringem. „Vždy chceme z každé námi pořádané akce dostat úplné maximum, které je možné získat. Připravili jsme proto pro návštěvníky M&M Festu také chuťové zážitky v podobě neobyčejných stánků s občerstvením. Mohli si pochutnat na grilovaném lososu, nebo například na konfitovaném kachním masu a mnoho dalších,“ uvádí Morcinek. „Bylo tam toho tolik, že jsem ani já sám nestihl všechny stánky obejít, podívat se a vyzkoušet,“ dodává Václavek. Nezapomnělo se také na zábavu. „Mezi jednotlivými hudebními bloky si mohli všichni zahrát stolní fotbálek, nebo se vyfotit ve foto-koutku. Aby byly vzpomínky všech co nejpestřejší, obstarali jsme také možnost si nechat na památku vytetovat henou obrázek na tělo. Pro děti jsme připravili skákací hrad a kolotoč,“ říká Václavek.

Festival moderovali Michal Kavalčík a Aleš Juchelka a pro návštěvníky byl nachystán play-list těch největších písní 80. a 90. let. „Celou show jsme doplnili o tanečníky a herce, kteří imitovali skutečné hudební hvězdy. „Vystoupil“ i dokonce Karel Gott.“ usmívá se Morcinek. Ten největší hudební zážitek přišel ve večerních hodinách. „Strašně jsme se těšili, až se zase po delší době uvidíme, poslechneme si, ale hlavně si všichni společně zazpíváme s celou kapelou Kryštof. Richard je skvělý přítel a neuvěřitelný člověk, který do každé písničky a do celé show dá naprosté maximum,“ uvádí Morcinek. Samotným překvapením pro všechny potom bylo, když se za velkou tmavou oponou objevil dětský pěvecky sbor. „Nedalo nám to, a ještě jsme chtěli celý zážitek z koncertu kapely Kryštof povýšit o další kus dál. Domluvili jsme, natrénovali a dovezli na místo dětský pěvecký sbor z Třince. Písnička „Zůstaň tu se mnou“ do toho 40 zpívajících dětí, a zapálené svíčky po celém areálu, ještě teď mám husí kůži, když si na to vzpomenu,“ říká Václavek.

Vrcholem celého festivalu byl opět největší ohňostroj v ČR. „Na místo jsme přivezli přes 11 tun materiálu a do nebe jsme vystříleli přes 48 500 ran,“ říká Morcinek a dodává, že: „tentokrát se mi i tajil dech pod tou obrovskou ohnivou stěnou a chvějící se zemí pod nohami.“

Fotografie a krátký sestřih z M&M Festu 2019 můžou všichni nalézt na Facebook profilu M&M reality Holding.

Články , Aktuality , Tiskové centrum

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum