M&M hypotéka na klíč

7 důvodů, proč využít M&M finance

  • Nezávislé srovnání - všechny banky a stavební spořitelny na jednou místě
  • Nejnižší úrokové sazby na trhu – silná pozice na finančním trhu nám umožňuje vyjednat pro Vás, naše klienty nadstandartní podmínky
  • Nejlepší výběr banky nebo stavební spořitelny – vybereme banku či finanční instituci, která má aktuálně nejvýhodnější podmínky pro Vás
  • Vrácení rezervačního poplatku – v případě financovaní Vámi vybrané nemovitosti přes M&M finance se nemusíte bát, že přijdete o rezervační poplatek
  • Odhad zdarma – u vybraných nemovitostí možnost získání odhadu pro vyřízení hypotečního úvěru zdarma
  • Rychlé vyřízení – zjednodušený proces vyřízení hypotéky výrazně urychlí její průběh a výplatu finančních prostředků.
  • Vše zdarma – služby M&M finance jsou pro naše klienty zcela zdarma v plném rozsahu.

Služby našim klientům

Hypoteční úvěry a úvěry ze stavebního spoření

Hypotéka a úvěr ze stavebního spoření se staly v posledních letech moderním a snadným řešením koupě nebo zlepšení vlastního bydlení. Komplexně zanalyzujeme Vaše možnosti. Zprostředkujeme celý úvěr, čímž prokazatelně ušetříme Váš čas a peníze. Vyřešíme za Vás mnoho administrativních úkonů. Dokážeme Vám nabídnout nejnižší úrokové sazby na trhu. Navrhujeme levnější a kvalitnější řešení, než Vám poskytnou banky nebo spořitelny na pobočkách.

Refinancování hypotéky

Refinancováním jsme Vám schopni vylepšit podmínky Vaši hypotéky, nahradíme starý úvěr novým. Pohlídáme si čas před koncem fixace hypotéky a vyjednáme Vám nižší úrok, výhodnější podmínky a hlavně nižší splátky. Díky správnému refinancování můžete ušetřit desítky až stovky tisíc korun.

Smlouvy se stavebními spořitelnami

Stavební spořitelny nabízejí vysokou bezpečnost vkladů. Vklady ze stavebního spoření jsou pojištěny ze zákona, a tak nikdo nemusí mít obavy, že o své peníze přijde. Zároveň můžete čerpat vysoké zhodnocení, prémie za vklady a státní podporu.

Spotřebitelské úvěry

V případě, že máte zájem o neúčelový úvěr bez zajištění, máme pro Vás alternativu ve formě expresních úvěrů. Společnými rysy spotřebitelských úvěrů jsou, velmi rychlé vyřízení, libovolné využití půjčky (banka nesleduje, na co půjčené peníze využijete), střednědobá splatnost úvěru (většinou od 1 do 10 let), banky většinou nevyžadují zajištění (požadavky závislé od výše půjčky).

Bezplatná konzultace

Patříme do velké, ryze české, holdingové skupiny. M&M finance company s.r.o. se řadí mezí lídry na trhu v oblasti financování. Jsme schopni komplexně zanalyzovat Vaše možnosti, porovnat je a vybrat takovou alternativu, která bude pro Vás nejvýhodnější. Tento nadstandartní servis je pro naše klienty zcela bezplatný.

Co vše pro Vás ještě uděláme?

Zpracování individuální nabídky

Vypracujeme pro vás nezávislé porovnání produktů bankovních ústavů a stavebních spořitelen.

Konzultace

Služby M&M finance jsou bezplatné.

Financování na míru

Navrhneme Vám nejvýhodnější financování dle Vašich individuální potřeb

Zadání odhadu

Shromáždíme veškeré potřebné podklady nutné v zadání odhadu, a také vybereme osvědčeného odhadce, se kterým vše domluvíme.

Kompletní administrativa

Zkompletujeme za Vás všechny potřebné podklady k vyřízení úvěru a doručíme je do banky.

Vyjednání nadstandardních podmínek

Díky naší silné pozici na hypotečním trhu Vám vyjednáme nejvyhodnější podmínky u bank či stavebních spořitelen.

Kontrola schvalovacího procesu

Sledujeme a dohlížíme za Vás na průběh schvalovacího řízení.

Podpis úvěru a čerpání

Podpis úvěru proběhne za naší přítomnosti, podrobně se seznámíme s úvěrovou dokumentaci, objektivně zodpovíme veškeré dotazy a dohlédneme na vyčerpání.

Hypoteční poradenství

Pro kupující jsou služby M&M finance po celou dobu realizace bezplatné.

Soubory ke stažení

MM FINANCE_Pravidla_řízení_střetu_zájmů [PDF, 794.28 KB]

MM FINANCE_Reklamační řád [PDF, 592.09 KB]