M&M nadace

2. řada Mise nový domov – Němejcovi

Datum: 06. 11. 2018
Kategorie: M&M nadace

„My nečekáme, co dobrého nás potká. My čekáme, co to bude, co nás zase srazí dolů,“ říká Šárka Němejcová z Kozlovic na Valašsku, matka tří dětí, se kterými zůstala sama v naprosto zchátralém domě s jedinou jakž takž obyvatelnou místností. Její manžel Roman dával před investicemi do domova přednost nákupu drahé elektroniky pro vlastní využití. Na notebooky a telefony si přitom neváhal ani půjčit. Když už byla situace neúnosná, dům na rozpadnutí a zdraví dětí podlomené, rodinu opustil.

Postavili jsme první domeček a uspořádali rekordní dražbu

Datum: 26. 5. 2017
Kategorie: M&M nadace
Publikoval: Veronika Urbánková

Společnost M&M Reality Holding se prostřednictvím M&M Nadace zavázala, že do konce příštího roku postaví zahradní domečky v dětských domovech pokud možno v celé České republice. Projekt a jeho cíle jsme již veřejnosti popsali v článku "První dražba vynesla dost na tři domečky pro dětské domovy".

První dražba vynesla dost na tři domečky pro dětské domovy

Datum: 05. 4. 2017
Kategorie: M&M nadace
Publikoval: Veronika Urbánková

Společnost M&M Reality Holding uspořádala v období 1.–4. dubna 2017 na svém facebookovém profilu první ze série dobročinných dražeb zahradních domečků pro dětské domovy. Dražba probíhala formou lajkování a sdílení příspěvku. Za každý lajk, srdíčko a sdílení se naše společnost zavázala zaplatit určitou částku.

Předání reflexních vestiček pro ZŠ v Horní Polici

Datum: 09. 3. 2017
Kategorie: M&M nadace

V pátek 3. 3. 2017 naše makléřka paní Čandalová Iva po předchozí domluvě s paní učitelkou Mgr. Pavlou Šmídovou ze ZŠ v Horní Polici navštívila třídu prvňáčků a všem 18 dětem předala reflexní vestičky, které jim darovala naše pobočka v České Lípě.

Předání reflexních vestiček pro MŠ Kvasice, 2017

Datum: 03. 3. 2017
Kategorie: M&M nadace

Ve čtvrtek 16. 2. 2017 předal realitní makléř pan František Rafaja reflexní vestičky M&M reality v mateřské školce v Kvasicích. Děti měly z vestiček upřímnou radost.

Předání reflexních vestiček pro MŠ Napajedla, 2017

Datum: 03. 3. 2017
Kategorie: M&M nadace

Vestičky M&M reality převzaly děti z MŠ Napajedla od realitního makléře pana Františka Rafaji a hned je vyzkoušely na procházce městem. Rádi přispíváme k bezpečnosti našich ratolestí.