M&M nadace

Postavili jsme první domeček a uspořádali rekordní dražbu

Datum: 26. 5. 2017
Kategorie: M&M nadace
Publikoval: Václav Žila

Společnost M&M Reality Holding se prostřednictvím M&M Nadace zavázala, že do konce příštího roku postaví zahradní domečky v dětských domovech pokud možno v celé České republice. Projekt a jeho cíle jsme již veřejnosti popsali v článku "První dražba vynesla dost na tři domečky pro dětské domovy".

První dražba vynesla dost na tři domečky pro dětské domovy

Datum: 05. 4. 2017
Kategorie: M&M nadace
Publikoval: Václav Žila

Společnost M&M Reality Holding uspořádala v období 1.–4. dubna 2017 na svém facebookovém profilu první ze série dobročinných dražeb zahradních domečků pro dětské domovy. Dražba probíhala formou lajkování a sdílení příspěvku. Za každý lajk, srdíčko a sdílení se naše společnost zavázala zaplatit určitou částku.

Předání reflexních vestiček pro ZŠ v Horní Polici

Datum: 09. 3. 2017
Kategorie: M&M nadace

V pátek 3. 3. 2017 naše makléřka paní Čandalová Iva po předchozí domluvě s paní učitelkou Mgr. Pavlou Šmídovou ze ZŠ v Horní Polici navštívila třídu prvňáčků a všem 18 dětem předala reflexní vestičky, které jim darovala naše pobočka v České Lípě.

Předání reflexních vestiček pro MŠ Kvasice, 2017

Datum: 03. 3. 2017
Kategorie: M&M nadace

Ve čtvrtek 16. 2. 2017 předal realitní makléř pan František Rafaja reflexní vestičky M&M reality v mateřské školce v Kvasicích. Děti měly z vestiček upřímnou radost.

Předání reflexních vestiček pro MŠ Napajedla, 2017

Datum: 03. 3. 2017
Kategorie: M&M nadace

Vestičky M&M reality převzaly děti z MŠ Napajedla od realitního makléře pana Františka Rafaji a hned je vyzkoušely na procházce městem. Rádi přispíváme k bezpečnosti našich ratolestí.

Předání reflexních vestiček pro MŠ v Berouně, 2017

Datum: 02. 3. 2017
Kategorie: M&M nadace

S cílem zvýšit bezpečnost dětí věnovala společnost M&M reality holding a.s. pobočka Beroun reflexní vesty berounským mateřským školkám. Na to, jak byly děti nadšené se podívejte sami.