O nás

Společnost M&M reality holding a.s. se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Díky silnému finančnímu zázemí, síti poboček po celé ČR a makléřům, vyškoleným odborným školícím programem, je schopna prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně rychlém čase.

Navíc díky silnému kapitálovému zázemí zprostředkováváme výkup nemovitosti za okamžitou hotovostní platbu. M&M reality mají největší počet inzerátů na nejlepších tuzemských realitních serverech, jako jsou www.sreality.cz, www.reality.cz, www.reality.idnes.cz  a www.rajrealit.cz.

Součástí strategických cílů firmy je založit obdobné dceřinné společnosti po celé Střední a Východní Evropě.

Důvodem mimořádného úspěchu M&M reality holding a.s. na trhu jsou zejména nadstandardní profesionální služby. Společnost M&M reality holding a.s. tvoří nejen silná centrála společnosti, na které se nachází call centrum, hypoteční centrum, ekonomické, účetní, právní a vymáhací oddělení a další, ale především více než 185 stabilních poboček po celé České republice s počtem více než 2 500 aktivních makléřů, kteří prochází náročným a vysoce propracovaným firemním školícím programem. Díky tomu jsou schopni pomoci zákazníkům s jakýmkoli problémem.

Cesta k úspěchu v M&M realityPokud dojde mezi RK a Pronajímatelem ke vzniku spotřebitelského sporu, může Pronajímatel podat návrh na mimosoudní řešení k České obchodní inspekci, Oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha, email: adr@coi.cz, web: adr.coi.cz.

Historie M&M holdingu


1. ledna 2005
založena M&M reality

16. ledna 2005
prodaný první byt

1. ledna 2006
založena M&M reality holding

1. května 2006
založena M&M investiční

12. listopadu 2008
založeno M&M hypocentrum

30. června 2010
fúze se společnosti HBC reality

1. ledna 2012
založena M&M pojišťovací

1. ledna 2013
založena M&M reklamní

1. dubna 2014
spojením M&M hypocentra a M&M pojištovací vzniká jednotná značka M&M finance

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace