Toto je vlastně taková klasika - nejdříve jsem byt pomohla klientovi prodat. Novému majiteli následně pronajmout a po odchodu nájemníků (asi po 2 letech) znovu. Na tomto příběhu snad není nic zvláště zajímavého, snad je to, že je se mnou klient/majitel snad stále spokojen, když mi opakovaně věnuje důvěru ve výběru nájemníků. A já děkuji jako vždy za důvěru.