Byty Brno

Vyberte druh nabídky

Nalezeno 57 nemovitostí

Vyhledávání podle parametrů

Nejširší nabídka bytů na prodej i pronájem

Hledáte byt v Brně? Sledujte naši nabídku, kterou stále aktualizujeme: právě pro vás máme 57 volných nemovitostí. Byty na prodej i pronájem v Brně jsou velmi atraktivní vzhledem k výhodné poloze v rámci Jihomoravského kraje, množství pracovních i studijních příležitostí a perfektního zázemí 2. největšího města v České republice. Investovat do bytu v Brně se jednoznačně vyplatí – drží stálou hodnotu a cena dokonce atakuje i byty v Praze.

Jak poznat ty nejlepší byty v Brně?

V rámci lokalit dlouhodobě vévodí oblibě Komín, Brno-střed a Bystrc. Tam najdete i nové a luxusní byty. Developerských projektů však stále v Brně vzniká daleko méně, než v Praze. Více novostaveb najdete spíše mezi volnými domy v Brně. Hledáte-li naopak levné nemovitosti, poohlédněte se třeba v lokalitě Slatina nebo Žebětín. Co se velikosti týče, největší zájem je tradičně o byty 2+1 nebo 2+kk. Studenti pak poptávají i menší apartmány. Ať už hledáte prodej nebo pronájem, rádi vám poradíme na 800 100 446.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist