Byty Praha

Vyberte druh nabídky

Nalezeno 439 nemovitostí

Vyhledávání podle parametrů

Zájem o byty v Praze stále roste

Vzhledem k výhodným sazbám hypoték a příznivé politice developerů se ceny nových bytů v Praze vyvíjejí velmi slibně: hezkou garsoniéru už pořídíte do milionu korun. Ne nadarmo se proto v meziročním srovnání 1. kvartálu let 2014 a 2015 prodalo až o 2/5 více nemovitostí. V naší nabídce právě najdete 439 bytů na prodej i pronájem: nové, luxusní, moderních i levné před rekonstrukcí.

O jaké byty je největší zájem?

Až 40 % prodejů tvoří byty 2+kk s rozlohou mezi 45 a 50 m2. Poptávka se zvyšuje také po malých 1+kk nebo 1+1. Trh s novými byty v Praze – na rozdíl třeba od Brna – stále vzkvétá, a developeři reagují na poptávku právě po těchto dispozicích. Kromě novostaveb se dobře prodávají i pronajímají byty v panelových domech na sídlištích v blízkosti metra. Dále je „in“ bydlení ve starší cihlové zástavbě v centru města – okolí Letné nebo Vinohrad. Podívejte se také na volné domy v Praze, kde často najdete i menší vilky nebo prodej jednoho patra.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist