Pozemky

Aktivní filtry

Odstranit vše

Vyberte druh nabídky

Nalezeno 4 442 nemovitostí

Vyhledávání podle parametrů

Proč si vybrat pozemek přes M&M reality?

Pozemky patří k nejzajímavějším investičním příležitostem: jejich hodnota neklesá, naopak – ceny půdy jsou na vzestupu. Navíc jsou pozemky nezničitelné a velmi dobře se prodávají dále. M&M reality vám jako současná jednička na trhu nabízí velký výběr mezi pozemky na prodej i pronájem: stavební parcely i zemědělské plochy – pole, louky, lesy, chmelnice i vinice. Aktuálně inzerujeme 4442 volných parcel.

Nejatraktivnější lokality v České republice

Tradičně nejvyhledávanější je kategorie „pozemky Praha“. V Praze a jejím okolí se ale drží nejvýše i ceny: v průměru kolem 5000 Kč za metr čtvereční. Druhá nejdražší je moravská metropole. Své pozemky Brno – stejně jako Praha – oceňuje tzv. cenovou mapou podle konkrétní části města. Dále u nás vyhledáváte například „pozemky Chrudim“ či „pozemky Pardubice“, kde se v současnosti hodně staví. Co se investičních příležitostí týče, jsou kromě stavebních velmi atraktivní i lesní pozemky, jejichž cena rovněž stále roste.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist