Pronájem bytů Praha

Nalezeno 46 nemovitostí

Vyhledávání podle parametrů

Kde je v Praze nejvýhodnější pronájem bytu?

Pronájem bytu Praha“ hledá řada klientů naší realitky – ať už jako dočasné řešení nebo k dlouhodobému bydlení. Pokud hledáte levný pronájem, zvolte starší panelový byt na Praze 5 nebo 6. Zde se ceny drží dlouhodobě nejníže. Nejdražší pronájmy jsou tradičně v centru – na Praze 1 a 2, a dále v největší městské části – Praze 4. Na sousední Praze 10 už bývají ceny o něco přívětivější. Mezi stálice s velkou nabídkou patří lokality Prahy 9, především sídliště Prosek, a přilehlé Prahy 8 – Ládví, Bohnice a okolí. Právě teď můžete vybírat z 46 bytů po celé Praze.

Jak vybírat byty k pronájmu?

Nejčastěji hledáte pronájem bytu 2+kk nebo 2+1, jednotlivci pak poptávají nejmenší garsoniéry 1+kk či 1+1. Studenti obvykle bydlení sdílejí a platí si jeden pokoj ve větších bytech 3+kk nebo 4+kk. S výběrem i právními formalitami vám rádi poradíme. Nebo se už poohlížíte po vlastním bydlení? Prohlédněte si nabídku v kategorii byty na prodej v Praze.    

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist