Stavební parcely

Vyberte druh nabídky

Nalezeno 2 601 nemovitostí

Vyhledávání podle parametrů

Přemýšlíte o stavbě rodinného domu? Pak určitě víte, že prvním krokem je nákup stavební parcely. A tady více než kde jinde platí, že byste před podpisem smlouvy měli vše důkladně promyslet.

Stavební parcela totiž obvykle není na prodej za hubičku. Logicky ty vůbec nejdražší parcely jsou na prodej v Praze. Přes kapsu se plácnete i v případě, že budete parcelu kupovat na Praze-západ. Drahé je pořízení stavební parcely i v bývalém okrese Kladno a překvapivě drahé jsou stavební parcely i v Karlových Varech a okolí.

Kupující dnes mají taky vyšší nároky, než měli před lety. Na parcele obvykle chtějí mít už všechny přípojky a kompletní zasíťování. Cenu pozemku zvyšuje i snadná dopravní dostupnost a obecně se vyššímu zájmu těší i parcely, které jsou v blízkosti tradiční zástavby. A kde pořídíte naopak levné stavební parcely? Levné pozemky pro stavbu najdete podle cenových map například v Bruntále a okolí a překvapivě také v bývalém okrese Plzeň-jih.

Mimochodem, ještě před podpisem smlouvy si pečlivě prostudujte územní plán a jeho změny. Zkontrolujte, zda v územním plánu počítají s pozemkem jako se stavební parcelou. A také to, zda je v budoucnu v jeho bezprostředním okolí v plánu nějaká výstavba.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

TOPlist