Reference

Dělám pro svoje klienty maximum.  Bez výjimky, každý den.

40

prodaných nemovitostí

Ukázat prodané nemovitosti
17 let

pracuji v oboru

100 %

kladných referencí

Ukázat reference

Co o mně říkají moji klienti

Příběhy mých klientů aneb Co se nám opravdu povedlo

Prodej chaty v obci Mrač
V roce 2021 se mi povedl i další prodej chaty na vlastním pozemku o velikosti 338 m2, podlahová plocha 25 m2, v klidné části obce Mrač, 10 minut jízdy autem od města Benešov. Na oploceném pozemku se nachází suché WC, veřejný vodovod a elektřina, která je zavedená do chaty. K chatě lze dojet autem, parkování ve vlastní garáži či na pozemku. Díky skvělé poloze a dostupnosti občanské vybavenosti se  rychle našel kupec, kterému tato nemovitost vyhovovala a spokojeně si jí užívá. 
Přečíst si příběh
Prodej domu v Zahradách u Českého Brodu
Zahájil jsem prodej rodinného domu 3+1 v klidné okrajové části města Český Brod. Dům stojí na pozemku o velikosti 404 m² a je z větší části podsklepený. Skládá se z kuchyně s průchodem do pracovny, obývacího pokoje, ložnice, koupelny a předsíně. Dále je zde nově postavené nedokončené podkrovní patro. Polovina obytné části je po rekonstrukci, druhá bude potřeba dodělat. Po několika desítkách prohlídkách, jsem oslovil majitele sousedního domu a vyjednal ideální kompromis. A všichni jsou spokojení.
Přečíst si příběh
Prodej pozemku v Týnci nad Sázavou
Nabízel jsem jedinečný pozemek k bydlení v Týnci nad Sázavou, část obce Chrást nad Sázavou. Celková výměra je komfortních 1703 m2, nechybí na pozemek přivedená elektřina a plyn. Příjezd je přímo z obecní silnice. Pozemek je udržovaný, nachází se na konci obce s úžasným výhledem na řeku Sázavu a je doplněný okrasným jezírkem, oplocený a najdete zde dřevěný zahradní domek se zavedenou elektřinou. Vzhledem k lokalitě kde se pozemek nachází jsem velmi brzo našel nového spokojeného majitele.
Přečíst si příběh