1. Celorepubliková konference M&M finance, 2016

23.03.2016

Dne 17. 3. 2016 se stal historickým dnem pro M&M finance. Konala se I. celorepubliková konference M&M finance za účasti všech hypotečních a pojišťovacích specialistů, vedoucích, manažerů, ředitelů a více než 120 kolegů z realitní kanceláře a samozřejmě nemohli chybět významní zástupci bank a pojišťoven.

Dopolední část konference byla věnována vyhodnocení doposavadních výsledků firmy, která za poslední 3 roky vyrostla několikanásobně jak v hypotékách, pojištění, tak i personálně. Historicky první lidé s nejlepšími výsledky byli uvedeni do síně slávy M&M finance.  Na konferenci byla oficiálně zveřejněna informace, že M&M holding se stává majoritním vlastníkem společnosti Broker office (První moravská společnost s.r.o.). Broker office působí především na pojišťovacím trhu již více než 20 let, poskytuje profesionální servis více než 600 obchodním partnerům ve své síti a významným způsobem posílí pozici M&M finance především po systémové stránce v oblasti pojištění.

Mezi další žhavou novinku bylo představení zbrusu nové hypoteční kalkulačky M&M finance, která vzešla z dílny IT oddělení a odborníků na hypotéky. Tento nový nástroj významným způsobem ulehčí a zprofesionalizuje práci hypotečním specialistům. 
Dále byl představen inovovaný vzdělávací systém, který čítá katalog 14 školení. Tato nová školení budou školeny novým týmem dvanácti školitelů z řad M&M finance.  Výkonný ředitel M&M finance Mgr. Michal Pitucha odstartoval soutěž "Vyčerpej půlmilionový fond M&M finance". Tato soutěž je zaměřena na nově příchozí kolegy do M&M finance. Soutěž je podpořena zároveň částkou 1,2 milonu Kč v roce 2016 na otevření nových poboček M&M finance.

Závěr konference patřil jedinému akcionáři M&M holdingu, panu Petru Morcinkovi, který představil vize firmy v následujících letech. Jeho vystoupení bylo podpořeno bombastickou laserovou show.  Velký závěr patřil videu, které jasně deklaruje kam M&M finance míří. Video si můžete prohlédnout zde.

Večerní zábavu si vzala na starost kapela Legendy se vrací a po ní až do ranních hodin DJ Mercl. 

Věříme, že akci jste si naplno užili a již nyní se těšíme na další setkání.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích