1. Celorepubliková konference M&M finance, 2016

23.03.2016

Dne 17. 3. 2016 se stal historickým dnem pro M&M finance. Konala se I. celorepubliková konference M&M finance za účasti všech hypotečních a pojišťovacích specialistů, vedoucích, manažerů, ředitelů a více než 120 kolegů z realitní kanceláře a samozřejmě nemohli chybět významní zástupci bank a pojišťoven.

Dopolední část konference byla věnována vyhodnocení doposavadních výsledků firmy, která za poslední 3 roky vyrostla několikanásobně jak v hypotékách, pojištění, tak i personálně. Historicky první lidé s nejlepšími výsledky byli uvedeni do síně slávy M&M finance.  Na konferenci byla oficiálně zveřejněna informace, že M&M holding se stává majoritním vlastníkem společnosti Broker office (První moravská společnost s.r.o.). Broker office působí především na pojišťovacím trhu již více než 20 let, poskytuje profesionální servis více než 600 obchodním partnerům ve své síti a významným způsobem posílí pozici M&M finance především po systémové stránce v oblasti pojištění.

Mezi další žhavou novinku bylo představení zbrusu nové hypoteční kalkulačky M&M finance, která vzešla z dílny IT oddělení a odborníků na hypotéky. Tento nový nástroj významným způsobem ulehčí a zprofesionalizuje práci hypotečním specialistům. 
Dále byl představen inovovaný vzdělávací systém, který čítá katalog 14 školení. Tato nová školení budou školeny novým týmem dvanácti školitelů z řad M&M finance.  Výkonný ředitel M&M finance Mgr. Michal Pitucha odstartoval soutěž "Vyčerpej půlmilionový fond M&M finance". Tato soutěž je zaměřena na nově příchozí kolegy do M&M finance. Soutěž je podpořena zároveň částkou 1,2 milonu Kč v roce 2016 na otevření nových poboček M&M finance.

Závěr konference patřil jedinému akcionáři M&M holdingu, panu Petru Morcinkovi, který představil vize firmy v následujících letech. Jeho vystoupení bylo podpořeno bombastickou laserovou show.  Velký závěr patřil videu, které jasně deklaruje kam M&M finance míří. Video si můžete prohlédnout zde.

Večerní zábavu si vzala na starost kapela Legendy se vrací a po ní až do ranních hodin DJ Mercl. 

Věříme, že akci jste si naplno užili a již nyní se těšíme na další setkání.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články