Aktuality

Dolanského síť byla na Tenerife. A stálo to zato!

Datum: 26. 5. 2017
Kategorie: Aktuality
Publikoval: Václav Žila

Začátkem května 2017 uspořádal ředitel pobočkové sítě Josef Dolanský pro 89 nejlepších makléřů, vedoucích poboček a kontaktních míst týdenní pobyt na Tenerife. Největší z kanárských ostrovů přivítal Zelenou rodinu po pětihodinovém letu pátečního večera 5. května 2017.

Známe příčiny růstu nájemních cen

Datum: 26. 5. 2017
Kategorie: M&M reality v médiích
Publikoval: Václav Žila

Týdeník Ekonom se v tématu čísla věnoval zdražování nájemního bydlení ve všech regionech. Při hledání příčin skokového navýšení nájmů dvouciferným tempem, oslovil redaktor Jan Němec i našeho experta Jana Martinu. Jaké příčiny zdražení nájemního bydlení redakce týdeníku odhalila?

Postavili jsme první domeček a uspořádali rekordní dražbu

Datum: 26. 5. 2017
Kategorie: M&M nadace
Publikoval: Václav Žila

Společnost M&M Reality Holding se prostřednictvím M&M Nadace zavázala, že do konce příštího roku postaví zahradní domečky v dětských domovech pokud možno v celé České republice. Projekt a jeho cíle jsme již veřejnosti popsali v článku "První dražba vynesla dost na tři domečky pro dětské domovy".

Víme, kde najdete nejluxusnější bydlení světa

Datum: 12. 5. 2017
Kategorie: Aktuality
Publikoval: Václav Žila

Nakoukli jsme do prestižního zahraničního žebříčku “Christie's International Real Estate Luxury Index 2016”, abychom zjistili, ve které světové metropoli najdete nejluxusnější bydlení. Nebudeme dlouho napínat.

Febio Fest, 2017

Datum: 04. 5. 2017
Kategorie: Aktuality

Ve dnech 10.–13. 4. 2017 jsme byli jedním s významných partnerů FEBIO FESTU. Je to jeden z největších filmových festivalů u nás s dlouholetou tradicí. Diváci, ale i kolemjdoucí mohli obdivovat naše nové makléřské vozidlo, které je určeno pro naše makléře.

Akce pobočky Kladno, 2017

Datum: 04. 5. 2017
Kategorie: Aktuality

Otázky, plány, stres a radost. To předcházelo našemu dobrodružství, které se uskutečnilo na počest makléřů z pobočky Kladno.

Kupujete byt? Chtějte potvrzení o bezdlužnosti!

Datum: 03. 5. 2017
Kategorie: Nový občanský zákoník

V dnešní Právní poradně se podíváme na zoubek problému s dluhy při prodeji bytu v objektu společenství vlastníků jednotek nebo v bytových družstvech.

Realitní téma týdne: Znovuzavedení předkupního práva

Datum: 21. 4. 2017
Kategorie: Aktuality
Publikoval: Václav Žila

Realitním tématem týdne se stalo Předkupní právo pro spoluvlastníky, které je opět součástí občanského zákoníku. Na důsledky jeho znovuzavedení nás upozornil také Lukáš Štrajt z právního oddělení M&M Reality Holdingu. V krátké rozhovoru nám nabízí vysvětlení, co to pro spoluvlastníky znamená:

Kdo chce v Pardubicích do vysněného bytu, musí si počkat

Datum: 20. 4. 2017
Kategorie: M&M reality v médiích
Publikoval: Václav Žila

Pardubice jsou dnes žádaným místem k životu. Dobrá nabídka zaměstnání, možnosti pro rodiny, dopravní dostupnost a bezpečí, to vše ale také zvyšuje ceny nemovitostí a také nájemního bydlení. Pardubice jsou již tradičně s Prahou a Brnem vysoko v žebříčku kvality života, ale nájem za slušné peníze se lidem v Pardubicích hledá obtížně. Tématem se zabývá dnešní MF Dnes a o názor požádala Zuzana Zlínská také manažera pardubické pobočky M&M Reality Michala Buriana: