Aktuality

M&M reality spolupracuje s TV Nova a pomáhá lidem v těžké životní situaci k lepšímu bydlení

Datum: 17. 10. 2017
Kategorie: Pro novináře

PRAHA, 17. 10. 2017 – Společnost M&M reality podpořila projekt Televize Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek. Moderátorkou pořadu je Tereza Pergnerová a diváci budou moci sledovat celkem osm silných příběhů.

Marek Macura: změna je život

Datum: 11. 10. 2017
Kategorie: M&M reality v médiích

Časopis “profi PORADENSTVÍ & FINANCE” přinesl ve svém 9. letošním čísle rozhovor s Markem Macurou, produktovým a obchodním ředitelem M&M Finance. Skvělý rozhovor se spoustou zajímavých otázek i odpovědí přinášíme v úplném znění.

Právě jsme nadobro změnili svět realit, financí i pojišťovnictví

Datum: 06. 10. 2017
Kategorie: Aktuality
Publikoval: Václav Žila

Žijeme v přelomové době. Svět se bezesporu mění a M&M Holding nezůstává ani o píď pozadu. Naopak. Dobře víme, že světu vládnou informační technologie (IT) a že již zřejmě stojíme za prahem doby, kdy většinu lidské činnosti zastanou roboti a umělá inteligence. Není otázkou jestli se tak stane, ale kdy. My říkáme brzy a hodláme se na tom podílet.

Rusové se zbavují svých nemovitostí v českých lázeňských městech

Datum: 06. 10. 2017
Kategorie: M&M reality v médiích

V Karlových Varech a Mariánských Lázních je v současné době na prodej enormně hodně bytů a je mezi nimi i řada „neprodejných ležáků“. To je v době, kdy se v jiných městech volné byty prodávají za rekordně krátkou dobu, přinejmenším zvláštní. Po příčině pátral redaktor týdeníku Ekonom Jan Němec a mluvil na toto téma s oblastními řediteli společnosti M&M Reality.

Jedinečný projekt Obnova bytového fondu reaguje na rostoucí poptávku po kvalitním bydlení

Datum: 05. 10. 2017
Kategorie: Pro novináře

PRAHA, 2. 10. 2017 – Realitně finanční skupina M&M reality holding investovala v letošním roce už 340 milionů korun do rekonstrukcí starších bytů v rámci projektu „Obnova bytového fondu v ČR“. Pro příští rok má tato investice vzrůst na 1,5 miliardy. Zrekonstruované byty na prodej pak nabízejí komfort srovnatelný s novostavbou.

Aplikace Moderní finanční poradce: Přelomová inovace společnosti M&M finance

Datum: 05. 10. 2017
Kategorie: Pro novináře

PRAHA, 2. 10. 2017 – Finanční poradci společnosti M&M finance, dceřiné firmy holdingu M&M reality, začínají v pilotním provozu pracovat s novou aplikací Moderní finanční poradce. Ta jim umožňuje elektronicky modelovat hypoteční úvěry či pojištění na míru. Vybrané dokumenty pak mohou podepisovat elektronicky. Na trhu se jedná o zcela průlomové řešení, které finančním poradcům i jejich klientům přináší výraznou úsporu času.

Aplikace Moderní makléř: Přelomová inovace společnosti M&M reality

Datum: 05. 10. 2017
Kategorie: Pro novináře

PRAHA, 2. 10. 2017 – Makléři společnosti M&M reality vyřizují obchody na tabletech a stvrzují je elektronickými podpisy. Umožňuje jim to nová aplikace „Moderní makléř“, která nemá na realitním trhu konkurenci. Díky ní lze všechny úkony spojené s prodejem, pronájmem či financováním nemovitosti vyřešit z jednoho místa a během několika minut.

Společnost M&M reality předběhla dobu, píše server Business Animals.cz

Datum: 13. 9. 2017
Kategorie: M&M reality v médiích

Jak se stát úspěšným realitním makléřem? Do jaké míry s tím může pomoci zázemí největší realitní kanceláře v zemi? Díky čemu se společnosti M&M reality daří určovat trendy na tuzemském trhu? O těchto a mnohých dalších věcech si povídala redaktorka portálu Business Animals.cz Martina Richterová s regionálním ředitelem pražských a středočeských poboček M&M reality Zdeňkem Samkem.

Ceny nájmů v komerčních nemovitostech rostou jen pomalu, zdražují především luxusní kanceláře

Datum: 11. 9. 2017
Kategorie: Tiskové centrum

PRAHA, 11. 9. 2017 – Průměrné ceny nájmů v komerčních nemovitostech v Česku meziročně vzrostly o necelých 10 procent. Razantnější zdražení je možné pozorovat pouze v nejmodernějších kancelářských komplexech nacházejících se v nejžádanějších lokalitách velkých měst. Oproti tomu malou provozovnu ve „staré zástavbě“ si nájemník pronajme zhruba za stejnou částku jako před rokem. Vyplývá to z databáze největší tuzemské realitní kanceláře M&M reality.