Aktuality

Vrcholový management M&M Finance posílil od ledna 2017 Marek Macura

Datum: 01. 2. 2017
Kategorie: Pro novináře
Publikoval: Adéla Majerová

Marek Macura bude mít na starosti komunikaci s obchodními partnery, nastavování parametrů spolupráce, vývoj analýz a produktových nástrojů pro podporu obchodní sítě, rozvoj interního informačního systému a systematizace procesů v rámci M&M Finance. Velkým cílem a výzvou bude také rozvoj M&M Finance v oblasti životního a neživotního pojištění, investic a dalších souvisejících produktů.

Předání reflexních vestiček pro MŠ v Milovicích, 2017

Datum: 12. 1. 2017
Kategorie: M&M nadace

V měsíci listopadu pobočka M&M reality holding a.s., Brandýs nad Labem – Stará Boleslav v zastoupení pana Ing. Gerharta Becka předala reflexní vestičky mateřské školce Kostička v Milovicích.

Školení managementu 5. – 6. 1. 2017

Datum: 10. 1. 2017
Kategorie: Aktuality
Publikoval: Adéla Majerová

Hotel Clarion ve Špindlerově mlýně již 6. rokem přivítal bezmála 300 členů Zelené rodiny. Do zasněženého hotelu se sjely všechny pobočkové a osobní asistentky, vedoucí kontaktních míst a poboček, Investiční poradci centrály, manažeři a ředitelé všech divizí M&M holdingu.

HN: Realitním kancelářím docházejí nemovitosti, nabídka se za rok ztenčila o pětinu.

Datum: 28. 12. 2016
Kategorie: M&M reality v médiích
Publikoval: Adéla Majerová

• Velký zájem po nových bytech způsobil, že se realitním kancelářím za poslední rok výrazně ztenčila nabídka nemovitostí. • Největší nouze je v současnosti o garsonky v Praze a Brně. • Díky tenčící se nabídce mohou makléři zvyšovat ceny. Častěji nemovitosti prodávají pomocí aukcí.

Hospodářské noviny: Velká rodinná sídla a vily jsou opět v kurzu. Kupce láká luxus

Datum: 28. 12. 2016
Kategorie: M&M reality v médiích
Publikoval: Adéla Majerová

• Nízké úrokové sazby zvedly zájem o dražší nemovitosti. Luxusnější byty se letos lépe prodávaly i pronajímaly. • Podle makléřů se opět lépe prodávají dražší rodinná sídla, ale i specifické nemovitosti. • Developeři do svých projektů častěji začleňují luxusnější byty. V centru, kde je poptávka nejvyšší, se jim ale stavět příliš nedaří.