Aktuality

Chaty a chalupy značně podražily

Datum: 10. 5. 2018
Kategorie: Pro novináře

Praha 10. 5. 2018 – Ceny chat a chalup v oblíbených rekreačních lokalitách vzrostly za poslední tři roky až o 40 procent. Nejvyšší nárůst zaznamenaly některé horské oblasti a také nejoblíbenější chatařské lokality s dobrou dostupností z Prahy a Brna. Vyplývá to ze statistiky prodejů společnosti M&M reality.

M&M Reality nabízí služby společnosti E.ON

Datum: 03. 5. 2018
Kategorie: Pro novináře

Ostrava 3. 5. 2018 – Pobočky realitní kanceláře M&M reality budou již brzy klientům nabízet veškeré produkty energetické společnosti E.ON. Ta se zároveň stane výhradním dodavatelem služeb a technologií pro masivní developerskou výstavbu, v rámci níž dodá holding M&M reality na trh tisíce nových bytů ročně.

Střední Čechy jako alternativa k drahé Praze

Datum: 27. 4. 2018
Kategorie: M&M reality v médiích

V pražské mutaci Deníku se redaktorka Denisa Holajová zaměřila na skutečnost, že raketový nárůst cen nemovitostí v metropoli motivuje stále více lidí ke stěhování do Středočeského kraje. Tím se vlna zdražování šíří do některých středočeských měst. Jedním takovým příkladem je Nymburk, jak v článku přibližuje Jiří Jelínek z tamní pobočky společnosti M&M reality.

Ceny narazily na strop. Na jak dlouho?

Datum: 24. 4. 2018
Kategorie: M&M reality v médiích

Mladá fronta dnes se zabývala vývojem cen starších bytů. Redaktorka Jana Divinová zjistila, že růst cen zpomalil zejména u paneláků. V mnoha krajích ceny stagnují či mírně klesají. Nejoblíbenějších lokalit se to však netýká.

Nejlevnější stavební pozemky jsou na severu

Datum: 23. 4. 2018
Kategorie: M&M reality v médiích

Na to, jak v posledních letech zdražovaly stavební pozemky v Česku, se zaměřila redaktorka portálu iDnes.cz Jana Divinová. Zjistila, že nejméně kupující zaplatí za parcely na severu země. Situaci na trhu v článku komentuje oblastní ředitel pro Hlavní město Praha ze společnosti M&M reality Jan Martina.

Studentské byty jako výhodná investice

Datum: 19. 4. 2018
Kategorie: M&M reality v médiích

Hodnota nemovitostí v Česku rychle stoupá a kupovat byty ve velkých městech za účelem pronájmu už se nemusí vyplatit tak jako dříve. Alternativou může být pořízení bytu v některém z menších univerzitních měst a jeho následné pronajímání studentům. Tématu se věnoval redaktor Filip Sýkora v investičním speciálu Hospodářských novin a obrátil se i na odborníky z řad společnosti M&M reality.

Speciál o cenách bytů v deníku E15

Datum: 17. 4. 2018
Kategorie: M&M reality v médiích

Dva zkušení makléři společnosti M&M reality, a sice Jarmila Odehnalová z brněnské pobočky a Ladislav Douda působící na pobočce Chrudim, se vyjadřovali do podrobné analýzy cen bydlení v jednotlivých krajích. Tu připravil deník E15.

Byty v Ostravě zdražily za poslední tři roky až o polovinu

Datum: 10. 4. 2018
Kategorie: Pro novináře

Ostrava, 9. 4. 2018 – V loňském roce pokračovalo zdražování nemovitostí v Ostravě a blízkém okolí. Ceny bytů v žádaných lokalitách vzrostly až o 20 procent. Ze strany potenciálních kupců přetrvává značný zájem o investiční byty. Poptávka po starších i nových nemovitostech převyšuje nabídku. V návaznosti na prodejní ceny bytů rostou i ceny pronájmů ve městě.

Jan Martina pro Radiožurnál o cenách bytů

Datum: 10. 4. 2018
Kategorie: M&M reality v médiích

Jak je možné, že takzvaná realitní bublina ještě nesplaskla a ceny nemovitostí v Česku stále stoupají? Touto otázkou se zabývala redaktorka Barbora Kladivová. V reportáži, kterou vysílal Český rozhlas Plus a následně i Radiožurnál, hovořil také Jan Martina, oblastní ředitel pro Prahu společnosti M&M reality.

Navázali jsme úzkou spolupráci s Českou pojišťovnou

Datum: 04. 4. 2018
Kategorie: Pro novináře

Ostrava 3. 4. 2018 - Společnosti M&M reality holding a.s. a Česká pojišťovna a.s. uzavřely smlouvu o strategické spolupráci. Ta bude probíhat hned v několika oblastech, od vzniku kontaktních míst společnosti M&M reality na pobočkách České pojišťovny až po expanzi do zahraničí.