Aktuality

Mise nový domov – příběh čtvrtý – Ivana Kučerová s dcerou Viki

Datum: 22. 11. 2017
Kategorie: M&M reality v médiích

M&M Reality Holding jsou hrdým partnerem pořadu Mise nový domov, který od 18. října 2017 vysílá každou středu v hlavním vysílacím čase TV Nova. Za přispění naší společnosti v něm Tereza Pergnerová pomáhá lidem, kteří se ocitli v těžké životní situaci. Dnes vám přinášíme příběh matky a její dcery, která je kvůli nešťastné autonehodě upoutána na invalidní vozík.

Praha a Brno lákají cizince k trvalému bydlení

Datum: 20. 11. 2017
Kategorie: Tiskové centrum

PRAHA, 20. 11. 2017 – V Praze nakupuje nemovitosti stále více cizinců z řad zaměstnanců velkých nadnárodních společností. Tito lidé sem přicházejí za prací a po krátké době se rozhodnou pořídit si tu vlastní rezidenční bydlení. Roste také zájem o nákup nemovitostí za účelem investice, a to především ze strany Rusů. Podobný trend, i když v menším měřítku, pozorují také realitní kanceláře v Brně.

Jsme nejdůvěryhodnější realitkou v zemi!

Datum: 15. 11. 2017
Kategorie: Pro novináře

PRAHA, 14. 11. 2017 – Za nejdůvěryhodnější realitní kancelář v Česku označili spotřebitelé společnost M&M reality. Stalo se tak v rámci třetího ročníku ankety o nejdůvěryhodnější značky na trhu pořádané agenturou ATOZ Marketing Services. Slavnostní vyhlášení výsledků se konalo 9. listopadu v kostele sv. Anny v Praze.

Mise nový domov – příběh třetí – Ján Sihelský

Datum: 15. 11. 2017
Kategorie: M&M reality v médiích

M&M Reality Holding jsou hrdým partnerem pořadu Mise nový domov, který od 18. října 2017 vysílá každou středu v hlavním vysílacím čase TV Nova. Za přispění naší společnosti v něm Tereza Pergnerová pomáhá lidem, kteří se ocitli v těžké životní situaci. Dnes vám přinášíme příběh otce, který se sám stará o pět dětí.

Mise nový domov – příběh druhý – Valerovi

Datum: 08. 11. 2017
Kategorie: M&M reality v médiích

M&M Reality Holding jsou hrdým partnerem pořadu Mise nový domov, který od 18. října 2017 vysílá každou středu v hlavním vysílacím čase TV Nova. Za přispění naší společnosti v něm Tereza Pergnerová pomáhá lidem, kteří se ocitli v těžké životní situaci. Dnes vám přinášíme příběh dvou zrakově postižených novomanželů Valerových.

Revoluční Summit 2017

Datum: 06. 11. 2017
Kategorie: Aktuality

Jako největší realitní zprostředkovatel na českém trhu se již několik let snažíme kultivovat naši branži. Realitní makléři nemívali dobrou pověst. Lidé je házeli do jednoho pytle třeba s taxikáři. Před dvěma lety jsme se to rozhodli změnit. Jako vůbec první realitní společnost široko daleko jsme v televizní reklamě celému národu zprostředkovali pocity opravdových klientů realitky.

Mise nový domov – příběh první – Čermákovi

Datum: 01. 11. 2017
Kategorie: M&M reality v médiích

M&M Reality Holding jsou hrdým partnerem pořadu Mise nový domov, který od 18. října 2017 vysílá každou středu v hlavním vysílacím čase TV Nova. Za přispění naší společnosti v něm Tereza Pergnerová pomáhá lidem, kteří se ocitli v těžké životní situaci. Dnes vám přinášíme příběh prarodičů, kteří se ujali svých vnoučat poté, co je opustila jejich matka.

Situace na trhu nahrává pronajímatelům

Datum: 26. 10. 2017
Kategorie: Tiskové centrum

PRAHA, 24. 10. 2017 – Plánujete pronajmout byt? Situace na trhu vám přeje. Doba, kdy se majitelé bytů přetahovali o potenciální nájemníky, je pryč. Volných bytů k pronájmu je málo a na jeden inzerát se rychle ozývají i desítky zájemců. Nastala tedy ideální doba minimalizovat rizika spojená s volbou nespolehlivého nájemníka. Jak na to radí Jan Martina, oblastní ředitel pro Prahu společnosti M&M reality.

M&M reality spolupracuje s TV Nova a pomáhá lidem v těžké životní situaci k lepšímu bydlení

Datum: 17. 10. 2017
Kategorie: Pro novináře

PRAHA, 17. 10. 2017 – Společnost M&M reality podpořila projekt Televize Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek. Moderátorkou pořadu je Tereza Pergnerová a diváci budou moci sledovat celkem osm silných příběhů.