Aktuality

51. ročník filmového festivalu v Karlových Varech, 2016

Datum: 18. 7. 2016
Kategorie: Aktuality

Ve dnech od 30. 6.- 9. 7. se v Karlových Varech konal již 51. ročník filmového festivalu, kdy při jeho konání jsem byli partnerem koktejlového bar Ice Cube Bar, který byl přímo v dění celého festivalu u Hotelu Thermal.

Výjezdní porada regionu Davida Mrózka s oslavou rekordu regionu, 2016

Datum: 13. 7. 2016
Kategorie: Aktuality

Máte rádi ryby, a také rádi rybaříte? Vedoucí regionu Davida Mrózka si to mohli vyzkoušet na vlastní kůži na rybníku v Zahrádce u Petrovic u Jakuba Vágnera, kde společně se všemi vedoucími poboček, kontaktních míst i infocenter strávili nezapomenutelné 3 dny.

Výjezdní porada pobočky Chrudim, 2016

Datum: 13. 7. 2016
Kategorie: Aktuality

Dne 8. 7. 2016 se uskutečnila výjezdní porada pobočky Chrudim. Pobočka Chrudim absolvovala pochod z Heřmanova Městce na Žlebskou Lhotku.

Společnost M&M reality zdvojnásobí finanční dar kapely Kryštof v rámci „Kryštof kempů“

Datum: 08. 7. 2016
Kategorie: M&M nadace
Publikoval: Adéla Majerová

Společnost M&M reality se stala partnerem charitativní částí letošních „Kryštof kempů“. Kapela totiž na začátku tohoto týdne prohlásila, že věnuje deset korun z každého prodaného lístku neziskové organizaci v místě, kde se Kryštof kempy konají. „Moc se nám to oznámení na Facebooku líbilo a tak jsme si řekli, že jim zkusíme zavolat a trochu jim v tom pomoct, pokud budou chtít,“ řekl majitel společnosti M&M reality holding Petr Morcinek.

Team building pobočky Žatec, 2016

Datum: 07. 7. 2016
Kategorie: Aktuality

Celá pobočka strávila pěkné odpoledne na Klínech, kde si zablbli v lanovém centru a zahráli minigolf.