Služby

Služby našim klientům

 • Chci prodat nemovitost

  Hledáte vhodného a spolehlivého partnera k prodeji vaší nemovitosti? Naši profesionální makléři, kteří prochází sofistikovaným systémem školení pro vás budou tím správným partnerem.

 • Chci najít nemovitost

  Nacházíte se právě na prahu jedné z nejdůležitějších investic vašeho života? Vložte svou důvěru do společnosti, za kterou stojí statisíce spokojených klientů a mnohaleté zkušenosti. Rádi změníme vaše sny v realitu.

 • Hypotéky

  V oblasti zajištění financování a pojištění nabízíme vlastní finanční centrum M&M finance. Naši hypoteční specialisté a pojišťovací poradci se zabývají zpracováním hypotečních úvěrů a pojištění souvisejících s pořízením nové nemovitosti.

 • Pojištění

  Nabízíme svým klientům nejvýhodnější řešení z širokého a velmi nepřehledného spektra finančních produktů na trhu. Díky našim odborníkům získáte nabídku, která bude kompatibilní s Vašimi cíli a přáními. Zanalyzujeme Vaše možnosti a vyřešíme Vám otázku bydlení, pojištění, spoření nebo investic.

 • Výkup za hotové

  Společnost M&M reality holding a.s. disponuje dostatečným vlastním kapitálem, a proto si může dovolit zákazníkům nabídnout vykoupení jejich nemovitosti za nejvýhodnější možnou cenu. Vykupujeme byty (v osobním i družstevním vlastnictví), domy a pozemky.

 • Poradna

  Máte nějaký dotaz? Potřebujete poradit? Využijte naši odbornou poradnu. Nejprve se podívejte, zda se už někdo neptal na stejnou věc, můžete tak získat okamžitě odpověď. Pokud se Váš dotaz v poradně nenachází, využijte připravený formulář a my Vám v co nejkratší době odpovíme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace