Služby

Služby našim klientům

 • Chci prodat nemovitost

  Prodáme i Vaši nemovitost. Jako nejdůvěryhodnější realitce nám každý měsíc svěří svou nemovitost k prodeji více než 3500 klientů. Každou hodinu jich osm prodáme a může mezi nimi být právě i ta Vaše. Naši certifikovaní makléři za Vás zajistí celý proces prodeje a nastaví pro Vás nejvýhodnější prodejní cenu.

 • Chci najít nemovitost

  Nacházíte se právě na prahu jedné z nejdůležitějších investic vašeho života? Vložte svou důvěru do společnosti, za kterou stojí statisíce spokojených klientů a mnohaleté zkušenosti. Rádi změníme vaše sny v realitu.

 • Hypotéky

  V oblasti zajištění financování a pojištění spolupracujeme s našimi dceřinými společnostmi M&M finance company s.r.o. a M&M pojišťovací s.r.o. Hypoteční specialisté a pojišťovací poradci se zabývají zpracováním hypotečních úvěrů a pojištění souvisejících s pořízením nové nemovitosti.

 • Pojištění

  Nabízíme svým klientům nejvýhodnější řešení z širokého a velmi nepřehledného spektra finančních produktů na trhu. Díky našim odborníkům získáte nabídku, která bude kompatibilní s Vašimi cíli a přáními. Zanalyzujeme Vaše možnosti a vyřešíme Vám otázku bydlení, pojištění, spoření nebo investic.

 • Výkup za hotové

  Ročně vykoupíme nemovitosti v hodnotě několika desítek milionů Kč. Prostřednictvím realitního investiční fondu, vykupuje M&M reality holding a.s. nejen byty, domy, pozemky a komerční nemovitosti, ale také nemovitosti k dalšímu pronájmu. Silná pozice na trhu, nám umožňuje nabídnout Vám tu nejlepší cenu.

 • Poradna

  Máte nějaký dotaz? Potřebujete poradit? Využijte naši odbornou poradnu. Nejprve se podívejte, zda se už někdo neptal na stejnou věc, můžete tak získat okamžitě odpověď. Pokud se Váš dotaz v poradně nenachází, využijte připravený formulář a my Vám v co nejkratší době odpovíme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace