Reference našich klientů

Paní makléřka Musilová je profesionál, působí velmi milým korektním dojmem.

Mgr. Petra Hájková
Datum: 18.7.2018

S prací paní makléřky Marcely Vágnerové jsem byl velmi spokojen, je milá, vstřícná, flexibilní, je to člověk na svém místě. Mohu jen doporučit.

Dušan Struhár
Datum: 18.7.2018

MOJE ZKUŠENOST S M&M REALITY HOLDING: rychlé profesionální jednání, doporučuji.

David Brož
Datum: 18.7.2018

MOJE ZKUŠENOST S M&M REALITY HOLDING: S panem makléřem Pavlem Malouškem jsme byli spokojeni. Na všechny naše dotazy dokázal vždy odpovědět nebo informace rychle zjistil od původní majitelky. Také zařídil vše potřebné k uskutečnění prodeje a komunikace s úřady. Zároveň jsme byli velmi spokojeni s hypotečním poradcem panem Janem Hrbkem. I když jsme potřebovali vyřídit hypotéku za krátkou dobu, vše se v požadovaném termínu stihlo i přes složitější komunikaci s původní majitelkou.

Ing. Jakub Sedlák
Datum: 18.7.2018

Děkuji, byl jsem velmi spokojen.

Antonín Kůrovec
Datum: 18.7.2018

S makléřkou paní Štilcovou jsme byli moc spokojeni, vše zajistila a připravila k prodeji nemovitosti. Dovedla poradit se strategií prodeje, což svědčí o jejím profesionálním přístupu. Využití služeb a zkušeností paní makléřky můžeme doporučit všem, vše bylo naprosto v pořádku. Za závodní výbor OS KOVO ZENA- S.Čubanová

ZO OS KOVO ZENA - Zemědělský nákup, a.s. Mladá Boleslav ()
Datum: 18.7.2018

Jako vždy, perfektní spolupráce s paní Miroslavou Motykovou. Děkujiii

Darja Vajčner
Datum: 18.7.2018

Skvěle odvedená práce. Chválím především vstřícnost, ochotu poradit a profesionální přístup realitního makléře pana J.Kubíčka. Mgr. Radovan Kopecký

Mgr. Mgr. Radovan Kopecký
Datum: 18.7.2018

Paní Sychrová jednala naprosto profesionálně. Mohu potvrdit, že její práce byla skvělá. Jitka Rubešová

Jitka Rubešová
Datum: 18.7.2018

Musím hodně poděkovat paní makléřce. Za poslední dobu, co jsem poznal několik makléřů, tak paní makléřka je nejvíc ze všech ochotná, velice příjemná, dobře se s ní jedná a spolupracuje. Když je potřeba, tak poradí a pomůže. Od ní by se mohli i ostatní učit! Za mě bych jí dal pět hvězdiček. Jsem rád že jsem jí mohl poznat. Určitě bych paní doporučil každému.

Filip Johanides
Datum: 17.7.2018