Reference našich klientů

Na pana Petroviče jsem dostal doporučení a je to profesionál na svém místě. Děkuji za spolupráci a přeji hodně úspěchů.

Adam Varmuža
Datum: 22.2.2019

S panem Josefem Cachem jsem byla velmi spokojena. Poskytl mi profesionální služby , prodej nemovitosti zprostředkoval a zajistil ve velmi krátkém čase. Určitě ho doporučím dalším zájemcům o prodej nemovitosti.

Milena Zemanová
Datum: 22.2.2019

Profesionální a vstřícný přístup J.Walter

Mgr. Jiří Walter
Datum: 22.2.2019

S vašim makléřem jsem velice spokojena. Je to jíž 3 nemovitost se kterou jsem se na něj obratila a vzdy k mé spokojenosti. Pan Bláha me vzdy informoval a vse se mnou dopředu konzultoval. Maximalni spokojenost. Pokud budu znovu prodávat nějakou nemovitost určitě bych se na něj s důvěrou obrátila. Prečová Pavla

Adéla Prečová
Datum: 22.2.2019

Velice musím pochválit práci paní Dubské. Nejen, že mi pomohla najít byt přesně podle mých představ, ale i při realizaci koupě bytu mi byla neustále k dispozici a vše vždy úžasnou rychlostí vyřizovala. Za mě jednička mezi realiťáky v Hlinsku :-) Šárka Štefančíková

Šárka Štefančíková
Datum: 22.2.2019

Moc děkuji panu Třasákovi za skvěle odvedenou práci, péči a nasazení v průběhu obchodu. Byl to náš druhý společný obchod a pokaždé jsem byla velice spokojená, pokud budu někdy řešit ještě nějaké reality určitě zase s panem Třasákem. S klidným svědomím vřele doporučuji.

Marie Janečková, Borohrádek
Datum: 22.2.2019

Dobrý den, nedávno jsem jsem si zajišťoval přes Vaši realitní kancelář pronájem bytu 1+1 v Hrádku u Rokycan, prostřednictvím Vaší realitní makléřky, paní Zdeňky Škardové Šindelářové. S jejím profesionálním přístupem jsem byl velice spokojen a přeji celé Vaší realitní kanceláři a především paní Škardové Šindelářové mnoho úspěchů v práci a co nejvíce spokojených zákazníků. S přáním hezkého dne Josef Kletečka

Josef Kletečka, Rokycany
Datum: 22.2.2019

Se službami jsme byli velice spokojeni. Přístup můžu ohodnotit pouze kladně, ochota, vstřícnost,bezproblémová komunikaci. Rádi doporučíme ostatním.

Tereza Jendrušaková
Datum: 22.2.2019

Se službami MM Hranice jsem spokojen, přístup byl u pana Buška a Miška velmi profesionální. Tyhle dva makléře rád doporučím dále.

Petr Bouchal
Datum: 22.2.2019

Profesionální přístup od nafocení objektu vč. foto z dronu, přes organizaci prohlídek, přípravu dokumentace a smlouvy až po bleskové převedení kupní ceny. Děkuji a doporučuji.

Romana Pospíšilová
Datum: 22.2.2019