115 let kopané ve Slatiňanech

21.07.2015

V sobotu 18. 7. 2015 se konala oslava 115 let kopané ve Statiňanech, které se zúčastnila naše společnost M&M reality holding a.s. včele s bývalým prvoligovým fotbalovým rozhodčím a naším nynějším oblastním ředitelem Láďou Doudou, se svou partou makléřů z pobočky Chrudim.

Přestože byly tropické teploty, děti řádily na skákacím hradu a nafukovací skluzavce a po celém areálu pro ně byly uspořádané dětské soutěže v podobě freesbee, chůze na chůdách, petang a fotbalové dovednosti.

Balonků a sladkostí bylo rozdáno nespočet, a pro rodiče byl připraven nový M&M magazín pobočky Chrudim. V odpoledních hodinách byl připraven fotbalový zápas "veteránů" proti výběru bývalých ligových hráčů jako je Kulič, Holub a jiní. O poločasových pauzách byla zdarma přístupná výstava fotografií z dávné i nedávné minulosti fotbalového oddílu SK Spartak Statiňany. Celý den rychle utekl a my se těšili na večerní posezení se všemi fotbalovými legendami při sklence chlazeného piva

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články