115 let kopané ve Slatiňanech

21.07.2015

V sobotu 18. 7. 2015 se konala oslava 115 let kopané ve Statiňanech, které se zúčastnila naše společnost M&M reality holding a.s. včele s bývalým prvoligovým fotbalovým rozhodčím a naším nynějším oblastním ředitelem Láďou Doudou, se svou partou makléřů z pobočky Chrudim.

Přestože byly tropické teploty, děti řádily na skákacím hradu a nafukovací skluzavce a po celém areálu pro ně byly uspořádané dětské soutěže v podobě freesbee, chůze na chůdách, petang a fotbalové dovednosti.

Balonků a sladkostí bylo rozdáno nespočet, a pro rodiče byl připraven nový M&M magazín pobočky Chrudim. V odpoledních hodinách byl připraven fotbalový zápas "veteránů" proti výběru bývalých ligových hráčů jako je Kulič, Holub a jiní. O poločasových pauzách byla zdarma přístupná výstava fotografií z dávné i nedávné minulosti fotbalového oddílu SK Spartak Statiňany. Celý den rychle utekl a my se těšili na večerní posezení se všemi fotbalovými legendami při sklence chlazeného piva

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články