115 let kopané ve Slatiňanech

21.07.2015

V sobotu 18. 7. 2015 se konala oslava 115 let kopané ve Statiňanech, které se zúčastnila naše společnost M&M reality holding a.s. včele s bývalým prvoligovým fotbalovým rozhodčím a naším nynějším oblastním ředitelem Láďou Doudou, se svou partou makléřů z pobočky Chrudim.

Přestože byly tropické teploty, děti řádily na skákacím hradu a nafukovací skluzavce a po celém areálu pro ně byly uspořádané dětské soutěže v podobě freesbee, chůze na chůdách, petang a fotbalové dovednosti.

Balonků a sladkostí bylo rozdáno nespočet, a pro rodiče byl připraven nový M&M magazín pobočky Chrudim. V odpoledních hodinách byl připraven fotbalový zápas "veteránů" proti výběru bývalých ligových hráčů jako je Kulič, Holub a jiní. O poločasových pauzách byla zdarma přístupná výstava fotografií z dávné i nedávné minulosti fotbalového oddílu SK Spartak Statiňany. Celý den rychle utekl a my se těšili na večerní posezení se všemi fotbalovými legendami při sklence chlazeného piva

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články