2. řada Mise nový domov – Miroslav Tóth

13.11.2018

Není žádným tajemstvím, že M&M Reality Holding významně pomáhá všem hrdinům pořadu Mise nový domov. V aktuálně vysílané sérii dokonce všechny rekonstrukce kompletně realizuje jeho developerská společnost. V případě Miroslava Tótha ale navíc osobně pomohli makléři realitní kanceláře M&M Reality, a to doslova ze všech koutů republiky, když se složili, aby mu pomohli splatit dluhy ve výši 650 tisíc korun.

Když Tereza Pergnerová, moderátorka pořadu Mise nový domov, prosila na firemním semináři společnosti M&M Reality o pomoc pro Miroslava Tótha, nemusela nikomu dlouze vysvětlovat, proč to dělá. Miroslavovi v den chystané svatby zemřela v náručí snoubenka na náhlou srdeční příhodu. Zanechala mu nejen jejich společnou, teprve půlroční dcerku Drahušku, ale i její dvě starší sestry, které měla z dřívějších vztahů. „Držel jsem ji za ruku a slíbil, že se o holky postarám,“ říká muž, který místo svatby chystal pohřeb.

Zatímco starší nevlastní dceři Nikole už je osmnáct a může tedy žít, kde chce, desetiletou Blanku mohl dostat Miroslav do péče jedině soudní cestou. Tereza Pergnerová během natáčení zjistila, že pokud Miroslav nesplatí veškeré své dluhy ve výši 650 tisíc korun, nemá moc šancí u soudu uspět. O pomoc se rozhodla poprosit majitel holdingu M&M Reality Petra Morcinka.

A právě tak se ocitla na pódiu před makléři největší realitní kanceláře v zemi, aby jim představila Miroslavův příběh. „Je nás v zemi 2 500, když každý dáme dvě tři stovky, měli bychom dokázat pomoci,“ konstatoval Petr Morcinek a poprosil přítomné regionální ředitele, aby obvolali jednotlivé pobočky a vybrali co nejvíce peněz na dobrou věc. Částka získaná touto sbírkou během pouhých tři hodin Miroslavovy dluhy pokryla a ještě něco málo zbylo. Následný soud mu pak skutečně svěřil nevlastní dceru, o kterou její biologický otec nejeví zájem, do péče. Rodina, která ještě stále truchlí po mamince, tedy může zůstat pohromadě.

A k tomu samozřejmě získala krásný nový domov! Miroslav s dětmi doposud obýval jen velmi skromně zařízené místnosti v prvním patře dřevěného domu. Koupat se rodina chodila o patro níž k dědečkovi, protože vlastní koupelnu neměla. To všechno tým Mise nový domov pochopitelně změnil. Nikola a Blanka se nejvíc radovaly ze svých nových pokojů, Miroslava, který rád vaří, nadchla kuchyň. A všechny dojala koláž ze snímků pořízených den před plánovanou svatbou, na kterých jsou všichni i s maminkou Simonou velmi šťastní.

Kontakt pro novináře:
Renata Lichtenegerová
PR manažerka pro komunikaci s médii 
GSM: +420 739 523 465 
e-mail: rlichtenegerova@mmreality.cz

Aktuality , M&M reality v médiích

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články