2. ročník turnaje oblastního ředitele Ladislava Doudy 18. 9. 2015

22.09.2015

V pátek, 18. 9. 2015, se konal již 2. ročník volejbalového, nohejbalového a tenisového turnaje oblastního ředitele Ladislava Doudy, ve sportovním areálu klubu TJ DYNAMO Rosice v Rosicích u Chrasti.

 Příprava turnaje probíhala již od čtvrtečního odpoledne. V pátek se v 8:00 sjelo všech 7 týmů: Chrudim, Hlinsko + Chotěboř, Svitavy + Lanškroun + Ústí nad Orlicí, Havlíčkův Brod, Jihlava, Vysoké Mýto, Hypo + pojka, které přijely bojovat o prvenství. Fyzická náročnost v počtu odehraných zápasů byla opravdu znát, neboť z tenisového ,,utkání" si makléřka Petra Köhlerová odnesla zlomenou ruku, ale ani to ji neodradilo a po návštěvě nemocnice, se k nám opětovně přidala, tentokrát už v roli diváka.  

Stejně jako loni nám sluníčko moc nepřálo, ale ani tentokrát chvílemi deštivé počasí, nikoho neodradilo od výhry.  Celý den bylo pro všechny účastníky zajištěno bohaté občerstvení, kdy se snědlo 23 kg uzeného, skoro 200 špekáčku a vypilo se 250 piv a dalších tekutin, které se v průběhu zápasů doplňovaly.  K večeru přišlo slavnostní vyhlášení vítězů. Prvenství získala pobočka
Jihlava, která si odvezla putovní pohár oblastního ředitele a předměty z M&M shopu. Na druhém místě se umístilo kontaktní místo Havlíčkův Brod a třetí skončilo Hlinsko + Chotěboř.  Po vyhlášení výsledků následovala volná zábava, až do večerních hodin.

Děkujeme asistentkám Evě Lukšové a Karolíně Šulcové, které zajišťovaly organizaci po celý den. Také děkujeme všem týmům za účast a budeme se těšit na ročník 3.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články