subHeader

2. ročník turnaje oblastního ředitele Ladislava Doudy 18. 9. 2015

22.09.2015

V pátek, 18. 9. 2015, se konal již 2. ročník volejbalového, nohejbalového a tenisového turnaje oblastního ředitele Ladislava Doudy, ve sportovním areálu klubu TJ DYNAMO Rosice v Rosicích u Chrasti.

 Příprava turnaje probíhala již od čtvrtečního odpoledne. V pátek se v 8:00 sjelo všech 7 týmů: Chrudim, Hlinsko + Chotěboř, Svitavy + Lanškroun + Ústí nad Orlicí, Havlíčkův Brod, Jihlava, Vysoké Mýto, Hypo + pojka, které přijely bojovat o prvenství. Fyzická náročnost v počtu odehraných zápasů byla opravdu znát, neboť z tenisového ,,utkání" si makléřka Petra Köhlerová odnesla zlomenou ruku, ale ani to ji neodradilo a po návštěvě nemocnice, se k nám opětovně přidala, tentokrát už v roli diváka.  

Stejně jako loni nám sluníčko moc nepřálo, ale ani tentokrát chvílemi deštivé počasí, nikoho neodradilo od výhry.  Celý den bylo pro všechny účastníky zajištěno bohaté občerstvení, kdy se snědlo 23 kg uzeného, skoro 200 špekáčku a vypilo se 250 piv a dalších tekutin, které se v průběhu zápasů doplňovaly.  K večeru přišlo slavnostní vyhlášení vítězů. Prvenství získala pobočka
Jihlava, která si odvezla putovní pohár oblastního ředitele a předměty z M&M shopu. Na druhém místě se umístilo kontaktní místo Havlíčkův Brod a třetí skončilo Hlinsko + Chotěboř.  Po vyhlášení výsledků následovala volná zábava, až do večerních hodin.

Děkujeme asistentkám Evě Lukšové a Karolíně Šulcové, které zajišťovaly organizaci po celý den. Také děkujeme všem týmům za účast a budeme se těšit na ročník 3.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články