5. Celorepublikový turnaj v pozemním hokeji 29.3.2015

31.03.2015

V neděli 29. 3. 2015 se v Aréně Sparta, Podvinný mlýn, Praha 9 konal již 5. Celorepublikový turnaj školních kroužků v pozemním hokeji, kterého se zúčastnilo celkem 18 týmů ze škol z celé republiky.

Turnaj započal exhibičním zápasem národní rezprezentace dívek, což motivovalo malé hráče ke skvělým výsledkům v samotném turnaji. Při vyhlášení vítěze turnaje bylo oceněno všech 18 týmů v duchu motta “Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se”. Mimo hrací plochu pak děti mohly soutěžit o drobnosti ve sportovních hrách s tématikou pozemního hokeje. I my jsme přispěli svou troškou do mlýna a v mezičase turnajů se malí hráči mohli zrelaxovat na našich skákacích atrakcích a celý prostor jsme zaplnili balónky, které měly i protentokrát velký úspěch, jak je patrno s přiložených fotografií. Tímto děkuji pořadatelům za další skvělou akci a kolegům z pob. Praha 4 a Praha 9, kteří se při organizace podíleli.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články