5. Celorepublikový turnaj v pozemním hokeji 29.3.2015

31.03.2015

V neděli 29. 3. 2015 se v Aréně Sparta, Podvinný mlýn, Praha 9 konal již 5. Celorepublikový turnaj školních kroužků v pozemním hokeji, kterého se zúčastnilo celkem 18 týmů ze škol z celé republiky.

Turnaj započal exhibičním zápasem národní rezprezentace dívek, což motivovalo malé hráče ke skvělým výsledkům v samotném turnaji. Při vyhlášení vítěze turnaje bylo oceněno všech 18 týmů v duchu motta “Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se”. Mimo hrací plochu pak děti mohly soutěžit o drobnosti ve sportovních hrách s tématikou pozemního hokeje. I my jsme přispěli svou troškou do mlýna a v mezičase turnajů se malí hráči mohli zrelaxovat na našich skákacích atrakcích a celý prostor jsme zaplnili balónky, které měly i protentokrát velký úspěch, jak je patrno s přiložených fotografií. Tímto děkuji pořadatelům za další skvělou akci a kolegům z pob. Praha 4 a Praha 9, kteří se při organizace podíleli.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články