66. Zlatá přilba města Pardubic – 5. 10. 2014

09.10.2014

Ten, kdo se osobně jako divák zúčastnil 66. Zlaté přilby Pardubice na plochodrážním stadionu ve Svítkově či závody jenom sledoval u televize, nemohl jistě přehlédnout, že i naše M&M měla reklamou i účasti makléřů pobočky Pardubice své zastoupení.

V prostorách stadionu jsme měli veliký M&M stánek, kde návštěvníkům a zejména jejich dětem naši makléři rozdávali balónky a reklamní předměty. Velikou atrakcí byl M&M Jeep, který jízdou po oválu spolu s dalšími vozidly vyplňoval přestávky mezi jednotlivými soutěžními jízdami a úpravami plochy. Jistě si návštěvníci, z nichž mnozí byli nebo jsou našimi klienty, všimli i nemalých reklamních M&M ploch nejenom kolem samotné ploché dráhy, ale i u stupňů vítězů. Je jen škoda, že ani letos nebyl vítězem Zlaté přilby český reprezentant. Letošní Zlatá přilba je za námi a makléři pardubické pobočky se již těší na další, podobně zdařilé akce.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články