66. Zlatá přilba města Pardubic – 5. 10. 2014

09.10.2014

Ten, kdo se osobně jako divák zúčastnil 66. Zlaté přilby Pardubice na plochodrážním stadionu ve Svítkově či závody jenom sledoval u televize, nemohl jistě přehlédnout, že i naše M&M měla reklamou i účasti makléřů pobočky Pardubice své zastoupení.

V prostorách stadionu jsme měli veliký M&M stánek, kde návštěvníkům a zejména jejich dětem naši makléři rozdávali balónky a reklamní předměty. Velikou atrakcí byl M&M Jeep, který jízdou po oválu spolu s dalšími vozidly vyplňoval přestávky mezi jednotlivými soutěžními jízdami a úpravami plochy. Jistě si návštěvníci, z nichž mnozí byli nebo jsou našimi klienty, všimli i nemalých reklamních M&M ploch nejenom kolem samotné ploché dráhy, ale i u stupňů vítězů. Je jen škoda, že ani letos nebyl vítězem Zlaté přilby český reprezentant. Letošní Zlatá přilba je za námi a makléři pardubické pobočky se již těší na další, podobně zdařilé akce.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články