80 let SK STOLANY 13. 9. 2014

18.09.2014

Dne 13. 9. 2014 se uskutečnilo ve sportovním areálu Stolany výročí 80 let trvání klubu SK STOLANY. Těšit jsme se mohli na fotbalová klání starších přípravek SK Stolany vs SK Chrast a utkání starých gard SK Stolany s Bohemians 1905 Praha v čele s Antonínem Panenkou a Karolem Dobiášem.

Po celý den bylo připraveno bohaté občerstvení a program pro děti, kde za účasti makléřky Petry Köhlerové, Míši Behanové a oblastního manažera Ládi Doudy, mohly děti dovádět na M&M skákacím hradu a skluzavce a jako bonus dostávaly balónky s lízátky. Připraven byl také koncert rockové skupiny Promile a večerní rockotéka.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články