Akce „Guláš“, Maďarsko - Eger, 26. 7. – 29. 7. 2013

06.08.2013

Tolik očekávaný víkend pro nejlepší makléře z regionu Josefa Pelce je již za námi a tímto chceme s Vámi ostatními sdílet naprosto skvělou atmosféru, která po celou dobu „Guláše“ panovala…Již tradiční „Guláš“ se tentokrát neodehrával v ČR, ale společně jsme překročili hranice Slovenska a Maďarska a zakotvili v lázeňském městě Eger.

Uvítací gulášek nemohl chybět ani tam, proto se všichni pozvaní hned po svém příjezdu a správně vyhladovělí sešli přímo v restauraci, kde jsme pravý maďarský guláš ochutnali a zahájili proslovem RŘ celou výjezdní akci.

Program zájezdu byl pestře nabitý – cesta vláčkem do místního sklípku s ochutnávkou vín, procházka po městě s výkladem, koupání v areálu lázní, večerní procházky krásným lázeňským městem.

Největším zážitkem pro nás všechny byla bezesporu návštěva závodu Formule 1, která se v termínu našeho pobytu v Maďarsku konala a na které náš region nemohl chybět!

V nejvyšších teplotních rekordech jsme se všichni a bez následků účastnili závodu a odnášíme si nejen mnoho emocí z atmosféry na okruhu, ale i poznání, že jsme jeden tým a umíme takovéto zážitky společně náramně užít… za vše mluví fotografie. Všichni zúčastnění byli z akce nadšení a má obrovské ohlasy a jejich dík patří především RŘ p. Josefu Pelcovi.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články