Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

Akce „Guláš“, Maďarsko - Eger, 26. 7. – 29. 7. 2013

06.08.2013

Tolik očekávaný víkend pro nejlepší makléře z regionu Josefa Pelce je již za námi a tímto chceme s Vámi ostatními sdílet naprosto skvělou atmosféru, která po celou dobu „Guláše“ panovala…Již tradiční „Guláš“ se tentokrát neodehrával v ČR, ale společně jsme překročili hranice Slovenska a Maďarska a zakotvili v lázeňském městě Eger.

Uvítací gulášek nemohl chybět ani tam, proto se všichni pozvaní hned po svém příjezdu a správně vyhladovělí sešli přímo v restauraci, kde jsme pravý maďarský guláš ochutnali a zahájili proslovem RŘ celou výjezdní akci.

Program zájezdu byl pestře nabitý – cesta vláčkem do místního sklípku s ochutnávkou vín, procházka po městě s výkladem, koupání v areálu lázní, večerní procházky krásným lázeňským městem.

Největším zážitkem pro nás všechny byla bezesporu návštěva závodu Formule 1, která se v termínu našeho pobytu v Maďarsku konala a na které náš region nemohl chybět!

V nejvyšších teplotních rekordech jsme se všichni a bez následků účastnili závodu a odnášíme si nejen mnoho emocí z atmosféry na okruhu, ale i poznání, že jsme jeden tým a umíme takovéto zážitky společně náramně užít… za vše mluví fotografie. Všichni zúčastnění byli z akce nadšení a má obrovské ohlasy a jejich dík patří především RŘ p. Josefu Pelcovi.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články

Petr Morcinek: Propad cen nemovitostí je vizitkou neschopných realiťáků

14.03.2023

Ceny nemovitostí padají a s nimi velká část realitního trhu. Roste nervozita a napětí. A v tisku se objevují realitkami živené titulky, které se klientům snaží vnutit, že doba je zlá a výhodně prodat není možné. Jenže situace je z mého pohledu jiná. Většina z těch, kteří prodávají se slevou, totiž nevyčerpají většinu možností, jak to dělat jinak a lépe, píše v komentáři pro Newstream Petr Morcinek, majitel realitní společnosti M&M Reality.

Články

TISKOVÁ ZPRÁVA - M&M REALITY Holding a.s.

12.09.2022

Největší realitní služba M&M Reality majitele Petra Morcinka a realitní skupina EHS investora Marka Rosenbauma spojují síly. Společně zamíří do Evropy pod značkou M&M Real Estate Europe.

  • Spoluprací obou subjektů vzniká realitní uskupení evropského významu, ještě letos se připraví na vstup do Německa a Rakouska
  • Oba subjekty chtějí spolupracovat především na vývoji digitálních nástrojů a stát se na tomto poli světovou jedničkou
  • Cena transakce nebyla zveřejněna

Články