Akce „Guláš“, Maďarsko - Eger, 26. 7. – 29. 7. 2013

06.08.2013

Tolik očekávaný víkend pro nejlepší makléře z regionu Josefa Pelce je již za námi a tímto chceme s Vámi ostatními sdílet naprosto skvělou atmosféru, která po celou dobu „Guláše“ panovala…Již tradiční „Guláš“ se tentokrát neodehrával v ČR, ale společně jsme překročili hranice Slovenska a Maďarska a zakotvili v lázeňském městě Eger.

Uvítací gulášek nemohl chybět ani tam, proto se všichni pozvaní hned po svém příjezdu a správně vyhladovělí sešli přímo v restauraci, kde jsme pravý maďarský guláš ochutnali a zahájili proslovem RŘ celou výjezdní akci.

Program zájezdu byl pestře nabitý – cesta vláčkem do místního sklípku s ochutnávkou vín, procházka po městě s výkladem, koupání v areálu lázní, večerní procházky krásným lázeňským městem.

Největším zážitkem pro nás všechny byla bezesporu návštěva závodu Formule 1, která se v termínu našeho pobytu v Maďarsku konala a na které náš region nemohl chybět!

V nejvyšších teplotních rekordech jsme se všichni a bez následků účastnili závodu a odnášíme si nejen mnoho emocí z atmosféry na okruhu, ale i poznání, že jsme jeden tým a umíme takovéto zážitky společně náramně užít… za vše mluví fotografie. Všichni zúčastnění byli z akce nadšení a má obrovské ohlasy a jejich dík patří především RŘ p. Josefu Pelcovi.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články