Akce „Guláš“, Maďarsko - Eger, 26. 7. – 29. 7. 2013

06.08.2013

Tolik očekávaný víkend pro nejlepší makléře z regionu Josefa Pelce je již za námi a tímto chceme s Vámi ostatními sdílet naprosto skvělou atmosféru, která po celou dobu „Guláše“ panovala…Již tradiční „Guláš“ se tentokrát neodehrával v ČR, ale společně jsme překročili hranice Slovenska a Maďarska a zakotvili v lázeňském městě Eger.

Uvítací gulášek nemohl chybět ani tam, proto se všichni pozvaní hned po svém příjezdu a správně vyhladovělí sešli přímo v restauraci, kde jsme pravý maďarský guláš ochutnali a zahájili proslovem RŘ celou výjezdní akci.

Program zájezdu byl pestře nabitý – cesta vláčkem do místního sklípku s ochutnávkou vín, procházka po městě s výkladem, koupání v areálu lázní, večerní procházky krásným lázeňským městem.

Největším zážitkem pro nás všechny byla bezesporu návštěva závodu Formule 1, která se v termínu našeho pobytu v Maďarsku konala a na které náš region nemohl chybět!

V nejvyšších teplotních rekordech jsme se všichni a bez následků účastnili závodu a odnášíme si nejen mnoho emocí z atmosféry na okruhu, ale i poznání, že jsme jeden tým a umíme takovéto zážitky společně náramně užít… za vše mluví fotografie. Všichni zúčastnění byli z akce nadšení a má obrovské ohlasy a jejich dík patří především RŘ p. Josefu Pelcovi.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Kam zamíří ceny nemovitostí? Realitní trh 2022 očima expertů

28.12.2021

Ne a ne se zastavit. Tak by se dal shrnout vývoj cen na realitním trhu v posledním desetiletí. Kdo očekával, že v letošním roce už ceny rezidenčních nemovitostí najdou svůj strop, nepochodil. Nadějí tak zůstává rok 2022. Kam ceny nemovitostí zamíří a co je bude ovlivňovat, jsme se zeptali expertů.

Články

Velké realitky trvají na kurzech před makléřskými zkouškami. Vadí jim, že to jinde jde i bez nich

17.12.2021

Deset tisíc českých realitních makléřů musí od ledna prokázat své vzdělání. Jinak nemohou s prací pokračovat. Totéž se týká i nováčků, které ke vstupu do realitního byznysu zlákal boom, jímž celý trh prochází. Potvrzení nutné k výkonu profese, které po makléřích chce realitní zákon, zajistí některé obory vysokých škol, praxe nebo absolvování odborné zkoušky. U posledního způsobu ale zájemci naráží na značně rozdílné podmínky. Jedna z největších kanceláří na trhu Re/Max si budoucí makléře školí sama. Chce, aby prošli třítýdenním kurzem v její RX Akademii, ve které jsou lektory stávající zprostředkovatelé. Bez absolvování kurzu firma nováčky nepošle ke zkoušce, která je pro jejich další práci nezbytná. „Naučil jsem se tam, jak postupovat na schůzce, jak nachystat věci z katastru, jak postupovat se smlouvou. Bez toho by start do praxe byl výrazně těžší,“ říká Petr Motyčka, makléř ze sítě Re/Max Delta, který zaškolení a zkoušku absolvoval ještě před platností zákona. Kancelář ročně pošle ke zkouškám kolem 350 uchazečů, z nichž certifikát dostane asi 80 procent. 

Články

Šéf M&M reality: Žádná cenová bublina u nemovitostí není, dolů to nepůjde

25.11.2021

Největší tuzemská realitní kancelář M&M reality chce všechny své nemovitosti prodávat formou aukce. Podle jejího šéfa Petra Morcinka je to při současné vysoké poptávce na trhu nejspravedlivější způsob a také cesta, jak zvednout prodejní cenu na maximum. „Realitka pracuje pro prodávajícího, jejím posláním je prodat co nejdráž,” říká.

 

 

Články