subHeader

Akce „Guláš“, Maďarsko - Eger, 26. 7. – 29. 7. 2013

06.08.2013

Tolik očekávaný víkend pro nejlepší makléře z regionu Josefa Pelce je již za námi a tímto chceme s Vámi ostatními sdílet naprosto skvělou atmosféru, která po celou dobu „Guláše“ panovala…Již tradiční „Guláš“ se tentokrát neodehrával v ČR, ale společně jsme překročili hranice Slovenska a Maďarska a zakotvili v lázeňském městě Eger.

Uvítací gulášek nemohl chybět ani tam, proto se všichni pozvaní hned po svém příjezdu a správně vyhladovělí sešli přímo v restauraci, kde jsme pravý maďarský guláš ochutnali a zahájili proslovem RŘ celou výjezdní akci.

Program zájezdu byl pestře nabitý – cesta vláčkem do místního sklípku s ochutnávkou vín, procházka po městě s výkladem, koupání v areálu lázní, večerní procházky krásným lázeňským městem.

Největším zážitkem pro nás všechny byla bezesporu návštěva závodu Formule 1, která se v termínu našeho pobytu v Maďarsku konala a na které náš region nemohl chybět!

V nejvyšších teplotních rekordech jsme se všichni a bez následků účastnili závodu a odnášíme si nejen mnoho emocí z atmosféry na okruhu, ale i poznání, že jsme jeden tým a umíme takovéto zážitky společně náramně užít… za vše mluví fotografie. Všichni zúčastnění byli z akce nadšení a má obrovské ohlasy a jejich dík patří především RŘ p. Josefu Pelcovi.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články