Akce Kapři 2016, pobočka Jindřichův Hradec

29.04.2016

Dne 16.04. se pobočka M&M reality Jindřichův Hradec s kanceláří v Růžové ul. účastnila vyhlášení Vajgarský kapr 2016, kde byla i zároveň jedním ze sponzorů.

Program byl zahájen v ranních hodinách na plaveckém bazéně, kde se konaly plavecké závody Vajgarských kaprů. V odpolední části bylo vyhlášení spolu s povedeným doprovodným programem, kde celou akci zakončila kapela Crash, ďábelský příjezd motorek a chutný raut. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí této skvělé akce a podílet se na ní.

Aktuality , M&M nadace

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články