subHeader

Akce pobočky Kladno, 2017

04.05.2017

Otázky, plány, stres a radost. To předcházelo našemu dobrodružství, které se uskutečnilo na počest makléřů z pobočky Kladno.

Někteří pracují do posledních chvil dokonce i za cesty, ale přesto se všichni těší na zasloužený odpočinek. Posádky postupně přijíždí, samozřejmě na prvním místě pan vedoucí. Tři hodinky uplynuly jako voda - konečně jsme tu. Vítá nás příjemný personál a nabízí občerstvení. Teď už nás čekají radovánky, vířivka a masáže na které se všichni tak těší. U večeře zahajuje slovem náš pan vedoucí Zdeněk Wittnera spolu s regionálním ředitelem Zdeňkem Samkem. Chvála a motivace k dalším skvělým výkonům, a péči o naše klienty, zní z jejich úst, což všichni rádi a napjatě poslouchají. Pak už jen večeře a relax. 

Na další den se naše pobočková esa vypravili na překvapení v podobě oběda a sjezdu na sáňkařské dráze. Všichni se skvěle bavili a ty zdatnější z nás si sjeli dráhu ještě jednou. Po tomto výletě už jsou, ale všichni promáčení a hladoví. Na naší základně nás očekává vstřícný personál s občerstvením a zábavou. Jsme převlečení, občerstvení a užíváme volného času. Při čemž už nás čeká večeře, slovo pana vedoucího a radovánky. Každý tráví svůj čas po svém, někdo hraje ping-pong, někdo zpívá, jiný si zase čte, další se víří ve vířivce. Je tady snídaně a návrat do pracovního procesu. Odjíždíme s malou vráskou na čele, jelikož víme, že teď nám končí odpočinek a vracíme se opět k našim milým klientům a starosti o ně. Všichni jsou, ale odpočatí a spokojení. A tak se budeme těšit na další společnou akci pod záštitou M&M.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články