Akce pobočky Kladno, 2017

04.05.2017

Otázky, plány, stres a radost. To předcházelo našemu dobrodružství, které se uskutečnilo na počest makléřů z pobočky Kladno.

Někteří pracují do posledních chvil dokonce i za cesty, ale přesto se všichni těší na zasloužený odpočinek. Posádky postupně přijíždí, samozřejmě na prvním místě pan vedoucí. Tři hodinky uplynuly jako voda - konečně jsme tu. Vítá nás příjemný personál a nabízí občerstvení. Teď už nás čekají radovánky, vířivka a masáže na které se všichni tak těší. U večeře zahajuje slovem náš pan vedoucí Zdeněk Wittnera spolu s regionálním ředitelem Zdeňkem Samkem. Chvála a motivace k dalším skvělým výkonům, a péči o naše klienty, zní z jejich úst, což všichni rádi a napjatě poslouchají. Pak už jen večeře a relax. 

Na další den se naše pobočková esa vypravili na překvapení v podobě oběda a sjezdu na sáňkařské dráze. Všichni se skvěle bavili a ty zdatnější z nás si sjeli dráhu ještě jednou. Po tomto výletě už jsou, ale všichni promáčení a hladoví. Na naší základně nás očekává vstřícný personál s občerstvením a zábavou. Jsme převlečení, občerstvení a užíváme volného času. Při čemž už nás čeká večeře, slovo pana vedoucího a radovánky. Každý tráví svůj čas po svém, někdo hraje ping-pong, někdo zpívá, jiný si zase čte, další se víří ve vířivce. Je tady snídaně a návrat do pracovního procesu. Odjíždíme s malou vráskou na čele, jelikož víme, že teď nám končí odpočinek a vracíme se opět k našim milým klientům a starosti o ně. Všichni jsou, ale odpočatí a spokojení. A tak se budeme těšit na další společnou akci pod záštitou M&M.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích