Akce pobočky Kladno, 2017

04.05.2017

Otázky, plány, stres a radost. To předcházelo našemu dobrodružství, které se uskutečnilo na počest makléřů z pobočky Kladno.

Někteří pracují do posledních chvil dokonce i za cesty, ale přesto se všichni těší na zasloužený odpočinek. Posádky postupně přijíždí, samozřejmě na prvním místě pan vedoucí. Tři hodinky uplynuly jako voda - konečně jsme tu. Vítá nás příjemný personál a nabízí občerstvení. Teď už nás čekají radovánky, vířivka a masáže na které se všichni tak těší. U večeře zahajuje slovem náš pan vedoucí Zdeněk Wittnera spolu s regionálním ředitelem Zdeňkem Samkem. Chvála a motivace k dalším skvělým výkonům, a péči o naše klienty, zní z jejich úst, což všichni rádi a napjatě poslouchají. Pak už jen večeře a relax. 

Na další den se naše pobočková esa vypravili na překvapení v podobě oběda a sjezdu na sáňkařské dráze. Všichni se skvěle bavili a ty zdatnější z nás si sjeli dráhu ještě jednou. Po tomto výletě už jsou, ale všichni promáčení a hladoví. Na naší základně nás očekává vstřícný personál s občerstvením a zábavou. Jsme převlečení, občerstvení a užíváme volného času. Při čemž už nás čeká večeře, slovo pana vedoucího a radovánky. Každý tráví svůj čas po svém, někdo hraje ping-pong, někdo zpívá, jiný si zase čte, další se víří ve vířivce. Je tady snídaně a návrat do pracovního procesu. Odjíždíme s malou vráskou na čele, jelikož víme, že teď nám končí odpočinek a vracíme se opět k našim milým klientům a starosti o ně. Všichni jsou, ale odpočatí a spokojení. A tak se budeme těšit na další společnou akci pod záštitou M&M.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum