Akce pobočky Kladno, 2017

04.05.2017

Otázky, plány, stres a radost. To předcházelo našemu dobrodružství, které se uskutečnilo na počest makléřů z pobočky Kladno.

Někteří pracují do posledních chvil dokonce i za cesty, ale přesto se všichni těší na zasloužený odpočinek. Posádky postupně přijíždí, samozřejmě na prvním místě pan vedoucí. Tři hodinky uplynuly jako voda - konečně jsme tu. Vítá nás příjemný personál a nabízí občerstvení. Teď už nás čekají radovánky, vířivka a masáže na které se všichni tak těší. U večeře zahajuje slovem náš pan vedoucí Zdeněk Wittnera spolu s regionálním ředitelem Zdeňkem Samkem. Chvála a motivace k dalším skvělým výkonům, a péči o naše klienty, zní z jejich úst, což všichni rádi a napjatě poslouchají. Pak už jen večeře a relax. 

Na další den se naše pobočková esa vypravili na překvapení v podobě oběda a sjezdu na sáňkařské dráze. Všichni se skvěle bavili a ty zdatnější z nás si sjeli dráhu ještě jednou. Po tomto výletě už jsou, ale všichni promáčení a hladoví. Na naší základně nás očekává vstřícný personál s občerstvením a zábavou. Jsme převlečení, občerstvení a užíváme volného času. Při čemž už nás čeká večeře, slovo pana vedoucího a radovánky. Každý tráví svůj čas po svém, někdo hraje ping-pong, někdo zpívá, jiný si zase čte, další se víří ve vířivce. Je tady snídaně a návrat do pracovního procesu. Odjíždíme s malou vráskou na čele, jelikož víme, že teď nám končí odpočinek a vracíme se opět k našim milým klientům a starosti o ně. Všichni jsou, ale odpočatí a spokojení. A tak se budeme těšit na další společnou akci pod záštitou M&M.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články