Akce pro děti ve Frenštátě pod Radhoštěm - 23. 8. 2014

28.08.2014

V sobotu 23. 8. 2014 se pořádal Den se záchranáři ve Frenštátě pod Radhoštěm a my tam přeci nemohli chybět. Naše skákací hrady a skluzavky byly v obležení dětí od samého začátku.

Soutěže a kouzlení s našimi klauny přilákaly i dospěláky a bylo se opravdu na co koukat. I my koukali, na ukázky z výcviku policejních psů, dopadení lupiče, ukázky práce mladých hasičů, bojová vozidla a také seskoky parašutistů na přesnost. No prostě paráda a to nám taky přálo sluníčko. Domácí gulášek a klobásy voněly po celém areálu. Vydařená týmová akce kolegů z pobočky Frýdek-Místek. Tak zase za rok a jste srdečně zváni.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články