Akce pro děti ve Frenštátě pod Radhoštěm - 23. 8. 2014

28.08.2014

V sobotu 23. 8. 2014 se pořádal Den se záchranáři ve Frenštátě pod Radhoštěm a my tam přeci nemohli chybět. Naše skákací hrady a skluzavky byly v obležení dětí od samého začátku.

Soutěže a kouzlení s našimi klauny přilákaly i dospěláky a bylo se opravdu na co koukat. I my koukali, na ukázky z výcviku policejních psů, dopadení lupiče, ukázky práce mladých hasičů, bojová vozidla a také seskoky parašutistů na přesnost. No prostě paráda a to nám taky přálo sluníčko. Domácí gulášek a klobásy voněly po celém areálu. Vydařená týmová akce kolegů z pobočky Frýdek-Místek. Tak zase za rok a jste srdečně zváni.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články