Alpy, 2017

09.03.2017

V termínu od 10. do 16. února se uskutečnil zájezd do Rakouských alp, Lienzských dolomitů. Zájezdu se účastnili nejlepší makléři uplynulého roku ze struktury regionálního ředitele Bc. Davida Mrózka. Ubytování bylo zajištěno v penzionku Frühstückspension Alpenrose, který se nachází ve městě Lienz.

Zážitky se stupňovaly každým dnem, jelikož jsme byli po každé v jiném lyžařském středisku – poslední tři dny byly však nepřekonatelné. Jedno ze středisek  bylo pod nejvyšším ledovcem Rakouska  -  Glossglockner. Makléři si zde užívali azurovou oblohu, široké sjezdovky a krásná panoramata. Za zmínku také stojí návštěva druhého střediska St. Jacob – luxusní místo, kde jsme byli přímo v samém srdci rakouských Alp.  Třetí asi nejlepší zážitek ze všech byla návštěva Mölltalského ledovce vyznačujícího se téměř celoročním provozem, kde jsme lyžovali nejvýš ve výšce 3200 m.n.m. Každý den lyžaře provázelo luxusní počasí, které bylo předem objednáno, ostatně jako vždy. Během zimních radovánek samozřejmě nemohly chybět zastávky na skvělé drinky, jako je např.  Bombardino, svařák, šampaňské s jahodami a náš velmi oblíbený rum Bucanero, který si účastníci vychutnávali každý den. Sešla se zde bezva parta lidí, kteří si tuto odměnu užili na maximum.  

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články