subHeader

Alpy, 2017

09.03.2017

V termínu od 10. do 16. února se uskutečnil zájezd do Rakouských alp, Lienzských dolomitů. Zájezdu se účastnili nejlepší makléři uplynulého roku ze struktury regionálního ředitele Bc. Davida Mrózka. Ubytování bylo zajištěno v penzionku Frühstückspension Alpenrose, který se nachází ve městě Lienz.

Zážitky se stupňovaly každým dnem, jelikož jsme byli po každé v jiném lyžařském středisku – poslední tři dny byly však nepřekonatelné. Jedno ze středisek  bylo pod nejvyšším ledovcem Rakouska  -  Glossglockner. Makléři si zde užívali azurovou oblohu, široké sjezdovky a krásná panoramata. Za zmínku také stojí návštěva druhého střediska St. Jacob – luxusní místo, kde jsme byli přímo v samém srdci rakouských Alp.  Třetí asi nejlepší zážitek ze všech byla návštěva Mölltalského ledovce vyznačujícího se téměř celoročním provozem, kde jsme lyžovali nejvýš ve výšce 3200 m.n.m. Každý den lyžaře provázelo luxusní počasí, které bylo předem objednáno, ostatně jako vždy. Během zimních radovánek samozřejmě nemohly chybět zastávky na skvělé drinky, jako je např.  Bombardino, svařák, šampaňské s jahodami a náš velmi oblíbený rum Bucanero, který si účastníci vychutnávali každý den. Sešla se zde bezva parta lidí, kteří si tuto odměnu užili na maximum.  

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články