Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

Báječné prázdniny s M&M Reality

04.07.2011

Dne 30. 6. 2011 proběhla akce pobočky Karviná na Masarykově náměstí za účasti makléřů a vedoucích z regionu Petra Motyky.

Dopolední spanilou jízdou městem s doprovodem a ozvučením Rádia Orion, byla zahájena společná akce s názvem „Báječné prázdniny s M&M Reality“. Po rozdání vysvědčení s dětskou radostí z letních prázdnin, byly připraveny pro ty nejmenší atrakce v podobě skluzavky, nafukovacího hradu nebo trampolíny a za jejich absolvování byly odměňovány sladkostmi. U stánku s občerstvením se podávaly výborné koblížky, nealko nápoje a pro dospělé byla připravena předváděcí akce vozů Auto Heller a vynikající sudové víno. První prázdninový den všem návštěvníkům zpříjemňovala reprodukovaná hudba, která se linula náměstím a blízkým okolím. Úsměvy, spokojenost dětí a rodičů pak byly tou nejlepší odměnou pořadatelům a nejlepší pozvánkou na příští akci.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

20.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 23. listopadu 2023 od 10 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

02.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 2. listopadu 2023 od 14 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články