Báječné prázdniny s M&M Reality

04.07.2011

Dne 30. 6. 2011 proběhla akce pobočky Karviná na Masarykově náměstí za účasti makléřů a vedoucích z regionu Petra Motyky.

Dopolední spanilou jízdou městem s doprovodem a ozvučením Rádia Orion, byla zahájena společná akce s názvem „Báječné prázdniny s M&M Reality“. Po rozdání vysvědčení s dětskou radostí z letních prázdnin, byly připraveny pro ty nejmenší atrakce v podobě skluzavky, nafukovacího hradu nebo trampolíny a za jejich absolvování byly odměňovány sladkostmi. U stánku s občerstvením se podávaly výborné koblížky, nealko nápoje a pro dospělé byla připravena předváděcí akce vozů Auto Heller a vynikající sudové víno. První prázdninový den všem návštěvníkům zpříjemňovala reprodukovaná hudba, která se linula náměstím a blízkým okolím. Úsměvy, spokojenost dětí a rodičů pak byly tou nejlepší odměnou pořadatelům a nejlepší pozvánkou na příští akci.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články