Báječné prázdniny s M&M Reality

04.07.2011

Dne 30. 6. 2011 proběhla akce pobočky Karviná na Masarykově náměstí za účasti makléřů a vedoucích z regionu Petra Motyky.

Dopolední spanilou jízdou městem s doprovodem a ozvučením Rádia Orion, byla zahájena společná akce s názvem „Báječné prázdniny s M&M Reality“. Po rozdání vysvědčení s dětskou radostí z letních prázdnin, byly připraveny pro ty nejmenší atrakce v podobě skluzavky, nafukovacího hradu nebo trampolíny a za jejich absolvování byly odměňovány sladkostmi. U stánku s občerstvením se podávaly výborné koblížky, nealko nápoje a pro dospělé byla připravena předváděcí akce vozů Auto Heller a vynikající sudové víno. První prázdninový den všem návštěvníkům zpříjemňovala reprodukovaná hudba, která se linula náměstím a blízkým okolím. Úsměvy, spokojenost dětí a rodičů pak byly tou nejlepší odměnou pořadatelům a nejlepší pozvánkou na příští akci.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články