Blesk o předkupním právu

26.03.2018

Stále více médií se pozastavuje nad nešťastným pojetím znovu zavedeného předkupního práva. Během posledních dnů se tak stalo například v Blesku, kde se k tomuto tématu podrobně vyjadřuje Lukáš Štrajt z právního oddělení společnosti M&M reality.

Už první tři měsíce letošního roku stihly dostatečně potvrdit vážné komplikace, které odborníci společnosti M&M reality předpovídali: Předkupní právo, které od ledna zavedla novela občanského zákoníku, výrazně zpomaluje prodeje nemovitostí a zvyšuje administrativní zátěž. Prodeje váznou, leckdo kroutí hlavou, jak mohl být zákon skutečně upraven do takto nešťastné podoby, vláda v demisi připustila, že by asi bylo dobré se problému věnovat… A média o tom všem nepřestávají psát a natáčet.

Redaktorka Blesku Kateřina Matoušová v této souvislosti cituje hned dva odborníky ze společnosti  M&M reality, a to Lukáše Štrajta z právního oddělení a oblastního ředitele pro Prahu Jana Martinu. Celý článek čtěte na blesk.cz.

Kontakt pro novináře:

Renata Lichtenegerová
PR manažerka pro komunikaci s médii
GSM: +420 739 523 465
e-mail: rlichtenegerova@mmreality.cz

Aktuality , M&M reality v médiích

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články