Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

Celorepublikový seminář překonal očekávání

29.04.2014

V pátek 25. 4. 2014 se uskutečnil již třetí ročník celorepublikového semináře v TOP hotelu Praha.

Famózní nástup jedenácti slavných fotbalistů v podobě regionálních ředitelů s ředitelem pobočkové sítě zahájili svým výstupem republikové setkání všech makléřů.

Celý den se nesl ve znamení soudržnosti a týmové spolupráce. Na úvod celé akce fotbalové mužstvo spolu s generálním ředitelem Milanem Zavadilem, MBA vyhlásili MEGA velkou soutěž určenou pro všechny makléře, vedoucí, hypotékáře i pojišťováky, kteří budou moci bojovat po celý rok o dovolenou do Mexika.

V rámci této přednášky bylo také vyhodnoceno TOP 20 makléřů za rok 2013. Každý z nich dostal díky dosaženým výsledkům letenku do Mexika a dres M&M reprezentace, aby bylo hned jasné kdo je pevnou součástí našeho kádru.

Dalším hráčem, který na podiu nemohl chybět, byl Ing. Miroslav Jonáš, který společně s Martinem Ďurišem představil aktuální sestavu investičních poradců působících po celé ČR.

Následně tuto sestavu vystřídal Mgr. Michal Pitucha, který nás seznámil s nejlepší TOP 5 z hypoteční sítě a nemohlo chybět ani představení hypotečních ředitelů působících v jednotlivých regionech.

Regionální ředitelé M&M finance

Vedení společnosti spolu s regionálními řediteli představili již několik let podporovaný projekt společností M&M reality, kterým je Dětský domov v Příboře. Společně s ředitelem dětského domova jsme přivítali v TOP hotelu i dětské osazenstvo domova, kterému vedení společnosti za přítomnosti všech ředitelů předalo finanční podporu, která se vyšplhala na 500 000 Kč.

Poslední přednáška se nesla v duchu strategie a neuváděl jí nikdo jiný než Petr Morcinek, který na podiu přivítal naše významné partnery. Poté přišlo na řadu vzpomínání, jaké byly M&M reality v roce 2005 a nyní, bylo představeno několik čísel, které přítomným jasně daly najevo, že cesta, na které jsme všichni spolu je ta správná. Pomyslnou třešinkou na dortu a zakončení semináře patřilo více než rok a půl připravovanému videu Cesta k úspěchu, ve kterém si hlavní roli zahrál Ing. Pavel Zámečník, ml. a svými slovy tak představil M&M holding a způsob, jak se M&M staly jedničkou na trhu.

Pak už pódium patřilo speciálním hostům: Komici s.r.o., Ti nejlepší z pořadu Na stojáka. V podání Ivy Pazderkové, Lukáše Pavláska, Richarda Nedvěda a Rudy z Ostravy, kteří bavili svým humorem celé publikum.

O další zábavu se postaral již známý „firemní“ DJ Mercl, který jak se patří, bavil M&Máky do brzkých ranních hodin.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

20.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 23. listopadu 2023 od 10 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

02.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 2. listopadu 2023 od 14 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články