Celorepublikový seminář překonal očekávání

29.04.2014

V pátek 25. 4. 2014 se uskutečnil již třetí ročník celorepublikového semináře v TOP hotelu Praha.

Famózní nástup jedenácti slavných fotbalistů v podobě regionálních ředitelů s ředitelem pobočkové sítě zahájili svým výstupem republikové setkání všech makléřů.

Celý den se nesl ve znamení soudržnosti a týmové spolupráce. Na úvod celé akce fotbalové mužstvo spolu s generálním ředitelem Milanem Zavadilem, MBA vyhlásili MEGA velkou soutěž určenou pro všechny makléře, vedoucí, hypotékáře i pojišťováky, kteří budou moci bojovat po celý rok o dovolenou do Mexika.

V rámci této přednášky bylo také vyhodnoceno TOP 20 makléřů za rok 2013. Každý z nich dostal díky dosaženým výsledkům letenku do Mexika a dres M&M reprezentace, aby bylo hned jasné kdo je pevnou součástí našeho kádru.

Dalším hráčem, který na podiu nemohl chybět, byl Ing. Miroslav Jonáš, který společně s Martinem Ďurišem představil aktuální sestavu investičních poradců působících po celé ČR.

Následně tuto sestavu vystřídal Mgr. Michal Pitucha, který nás seznámil s nejlepší TOP 5 z hypoteční sítě a nemohlo chybět ani představení hypotečních ředitelů působících v jednotlivých regionech.

Regionální ředitelé M&M finance

Vedení společnosti spolu s regionálními řediteli představili již několik let podporovaný projekt společností M&M reality, kterým je Dětský domov v Příboře. Společně s ředitelem dětského domova jsme přivítali v TOP hotelu i dětské osazenstvo domova, kterému vedení společnosti za přítomnosti všech ředitelů předalo finanční podporu, která se vyšplhala na 500 000 Kč.

Poslední přednáška se nesla v duchu strategie a neuváděl jí nikdo jiný než Petr Morcinek, který na podiu přivítal naše významné partnery. Poté přišlo na řadu vzpomínání, jaké byly M&M reality v roce 2005 a nyní, bylo představeno několik čísel, které přítomným jasně daly najevo, že cesta, na které jsme všichni spolu je ta správná. Pomyslnou třešinkou na dortu a zakončení semináře patřilo více než rok a půl připravovanému videu Cesta k úspěchu, ve kterém si hlavní roli zahrál Ing. Pavel Zámečník, ml. a svými slovy tak představil M&M holding a způsob, jak se M&M staly jedničkou na trhu.

Pak už pódium patřilo speciálním hostům: Komici s.r.o., Ti nejlepší z pořadu Na stojáka. V podání Ivy Pazderkové, Lukáše Pavláska, Richarda Nedvěda a Rudy z Ostravy, kteří bavili svým humorem celé publikum.

O další zábavu se postaral již známý „firemní“ DJ Mercl, který jak se patří, bavil M&Máky do brzkých ranních hodin.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články