Celorepublikový seminář překonal očekávání

29.04.2014

V pátek 25. 4. 2014 se uskutečnil již třetí ročník celorepublikového semináře v TOP hotelu Praha.

Famózní nástup jedenácti slavných fotbalistů v podobě regionálních ředitelů s ředitelem pobočkové sítě zahájili svým výstupem republikové setkání všech makléřů.

Celý den se nesl ve znamení soudržnosti a týmové spolupráce. Na úvod celé akce fotbalové mužstvo spolu s generálním ředitelem Milanem Zavadilem, MBA vyhlásili MEGA velkou soutěž určenou pro všechny makléře, vedoucí, hypotékáře i pojišťováky, kteří budou moci bojovat po celý rok o dovolenou do Mexika.

V rámci této přednášky bylo také vyhodnoceno TOP 20 makléřů za rok 2013. Každý z nich dostal díky dosaženým výsledkům letenku do Mexika a dres M&M reprezentace, aby bylo hned jasné kdo je pevnou součástí našeho kádru.

Dalším hráčem, který na podiu nemohl chybět, byl Ing. Miroslav Jonáš, který společně s Martinem Ďurišem představil aktuální sestavu investičních poradců působících po celé ČR.

Následně tuto sestavu vystřídal Mgr. Michal Pitucha, který nás seznámil s nejlepší TOP 5 z hypoteční sítě a nemohlo chybět ani představení hypotečních ředitelů působících v jednotlivých regionech.

Regionální ředitelé M&M finance

Vedení společnosti spolu s regionálními řediteli představili již několik let podporovaný projekt společností M&M reality, kterým je Dětský domov v Příboře. Společně s ředitelem dětského domova jsme přivítali v TOP hotelu i dětské osazenstvo domova, kterému vedení společnosti za přítomnosti všech ředitelů předalo finanční podporu, která se vyšplhala na 500 000 Kč.

Poslední přednáška se nesla v duchu strategie a neuváděl jí nikdo jiný než Petr Morcinek, který na podiu přivítal naše významné partnery. Poté přišlo na řadu vzpomínání, jaké byly M&M reality v roce 2005 a nyní, bylo představeno několik čísel, které přítomným jasně daly najevo, že cesta, na které jsme všichni spolu je ta správná. Pomyslnou třešinkou na dortu a zakončení semináře patřilo více než rok a půl připravovanému videu Cesta k úspěchu, ve kterém si hlavní roli zahrál Ing. Pavel Zámečník, ml. a svými slovy tak představil M&M holding a způsob, jak se M&M staly jedničkou na trhu.

Pak už pódium patřilo speciálním hostům: Komici s.r.o., Ti nejlepší z pořadu Na stojáka. V podání Ivy Pazderkové, Lukáše Pavláska, Richarda Nedvěda a Rudy z Ostravy, kteří bavili svým humorem celé publikum.

O další zábavu se postaral již známý „firemní“ DJ Mercl, který jak se patří, bavil M&Máky do brzkých ranních hodin.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Kam zamíří ceny nemovitostí? Realitní trh 2022 očima expertů

28.12.2021

Ne a ne se zastavit. Tak by se dal shrnout vývoj cen na realitním trhu v posledním desetiletí. Kdo očekával, že v letošním roce už ceny rezidenčních nemovitostí najdou svůj strop, nepochodil. Nadějí tak zůstává rok 2022. Kam ceny nemovitostí zamíří a co je bude ovlivňovat, jsme se zeptali expertů.

Články

Velké realitky trvají na kurzech před makléřskými zkouškami. Vadí jim, že to jinde jde i bez nich

17.12.2021

Deset tisíc českých realitních makléřů musí od ledna prokázat své vzdělání. Jinak nemohou s prací pokračovat. Totéž se týká i nováčků, které ke vstupu do realitního byznysu zlákal boom, jímž celý trh prochází. Potvrzení nutné k výkonu profese, které po makléřích chce realitní zákon, zajistí některé obory vysokých škol, praxe nebo absolvování odborné zkoušky. U posledního způsobu ale zájemci naráží na značně rozdílné podmínky. Jedna z největších kanceláří na trhu Re/Max si budoucí makléře školí sama. Chce, aby prošli třítýdenním kurzem v její RX Akademii, ve které jsou lektory stávající zprostředkovatelé. Bez absolvování kurzu firma nováčky nepošle ke zkoušce, která je pro jejich další práci nezbytná. „Naučil jsem se tam, jak postupovat na schůzce, jak nachystat věci z katastru, jak postupovat se smlouvou. Bez toho by start do praxe byl výrazně těžší,“ říká Petr Motyčka, makléř ze sítě Re/Max Delta, který zaškolení a zkoušku absolvoval ještě před platností zákona. Kancelář ročně pošle ke zkouškám kolem 350 uchazečů, z nichž certifikát dostane asi 80 procent. 

Články

Šéf M&M reality: Žádná cenová bublina u nemovitostí není, dolů to nepůjde

25.11.2021

Největší tuzemská realitní kancelář M&M reality chce všechny své nemovitosti prodávat formou aukce. Podle jejího šéfa Petra Morcinka je to při současné vysoké poptávce na trhu nejspravedlivější způsob a také cesta, jak zvednout prodejní cenu na maximum. „Realitka pracuje pro prodávajícího, jejím posláním je prodat co nejdráž,” říká.

 

 

Články