Celorepublikový seminář "Zelené rodiny" 2015

21.10.2015

Bezmála 1 500 účastníků se dne 16. 10. 2015 sešlo na již IV. celorepublikovém setkání asistentek, makléřů, vedoucích, pojišťovacích a hypotečních specialistů, investičních poradců a managementu M&M holding v Top hotelu Praha.

Za zvuku burácející helikoptéry a padajícího sněhu se o neuvěřitelný nástup postarali Vaši regionální ředitelé společně s výkonným ředitelem M&M holdingu. Za celý den bylo představeno několik zásadních novinek a inovací, které podpoří práci realitního makléře, díky kterým vystoupáme na pověstnou jednu miliardu. Již nyní se můžete podívat na famózní výstup regionálních horolezců, který byl natočen v Kaprunu v Rakousku: youtu.be/s0PstK2qNT0


Nejzásadnější zlom v desetiletém působení společnosti M&M holding bylo spuštění masivní televizní kampaně, která je postavena na skutečných příbězích našich spokojených klientů. Televizní kampaň je spuštěna na několika desítkách televizních stanicích, jako např. Nova, Prima, TV Barrandov, Óčko, Šlágr, Nova Cinema, Smíchnov, Fanda, Telka, Prima Cool, Prima Zoom, Prima Love, Spektrum, Universal Channel, Sport 1, 2 a mnoho dalších. Níže Vám přikládám malou ochutnávku reklamního spotu: www.youtube.com/watch

Mezi další žhavou novinku patřilo představení osobní prezentace všech realitních makléřů. Každý realitní makléř má od minulého týdne svůj osobní web, který obsahuje kompletní nabídku nemovitostí, které makléř nabízí, reference spokojených klientů a informace o makléři.

Výše uvedené novinky nastartovaly celorepublikový seminář, který se nesl po celý den v duchu skvělé atmosféry. Ale to z novinek rozhodně nebylo vše. Účastníkům jsme představili také 5 instruktážních videí, které usnadní cestu především začínajícím makléřům. Postupně Vám tyto videa budeme vkládat do Stormmu v plném rozsahu. Těšit se můžete na tyto okruhy:
- První den na pobočce
- Způsoby získávání kontaktů (násobilka)
- Obvolávání
- Náběr nemovitosti
- Fotografování

Výkonný ředitel M&M holdingu Zdeněk Václavek odstartoval půlroční celorepublikovou soutěž, které se účastní všichni makléři, vedoucí poboček, hypoteční a pojišťovací specialisté. Ti nejlepší se již mohou těšit na firemní expedici do Dubaje. Do přílohy Vám vkládám podmínky soutěže pro makléře.

Nejen makléřům, vedoucím poboček, hypotečním a pojišťovacím specialistům udělala společnost radost. Do Top hotelu Praha byly pozvány i děti z Dětského domova v Příboře, kterým pan Petr Morcinek za strategii a rozvoj společně s řediteli M&M holdingu předal šek ve výši 600 000 Kč. Všem, kteří přispěli na tento Dětský domov, děkujeme za vstřícné gesto:www.youtube.com/watch

Na pódium pak byli pozváni všichni regionální ředitelé, kteří odstartovali grandiózní M&M párty, která se nesla v duchu desetiletého výročí M&M holding. Na všechny účastníky čekal třípatrový narozeninový dort, který si mohli vychutnat společně se skleničkou sektu. Celý sál poté rozsvítil ohňostroj a byl zasypán několika tisíci konfet.

Večerní zábavu si vzali na starost Komici s.r.o., Ti nejlepší z pořadu Na stojáka. Pod taktovkou Miloše Knora, Rudy z Ostravy, Ivy Pazderkové a Tomáše Matonohy, bavili svým humorem celé publikum. Po hodinové show bylo na ředě losování tomboly, kde hlavní cenou byl celopolepený vůz značky Škoda Trabant. Novým majitelem se stala oblastní manažerka Zdeňka Ipserová z Loun, ještě jednou gratulujeme.

Úderem půlnoci na scénu dorazil firemní DJ Lukáš Mercl, který jako vždy bavil celé osazenstvo až do brzkých ranních hodin. 

Věřím, že akci jste si naplno užili a již se těším na další setkání. Malou ochutnávku fotografií z celorepublikového semináře Vám vkládám do přílohy. Celé album naleznete na firemním facebooku.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články