Celorepublikový turnaj školních kroužků - pozemní hokej

18.11.2014

V neděli 9. 10. 2014 se v Aréně Sparta, Podvinný mlýn, Praha 9 konal již 4. ročník celorepublikový turnaj školních kroužků v pozemním hokeji, kterého se zúčastnilo více než 20 týmů ze škol z celé republiky.

Celé dopoledne zde probíhal turnaj škol, motivaci pro budoucí kariéru dětem pak přinesli profesionální hráči exhibiční zápasu národního týmu a mimo hrací plochu děti mohly soutěžit o drobnosti ve sportovních hrách s tématikou pozemního hokeje. Celý turnaj byl natáčen Českou televizí pro hokejový magazín. 

I my jsme přispěli svou troškou do mlýna a v mezičase turnajů se malí hráči mohli zrelaxovat na našich skákacích atrakcích a celý prostor jsme zaplnili balónky, které měly protentokrát nevídaný úspěch.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články