Čertí rejdění 2015

07.12.2015

Byli jsme osloveni střediskem volného času Labyrintem, abychom se účastnili jejich akce "Čertí rejdění" v Domě kultury Kladno-Sítná.

Pořadatelem akce byli – Labyrint SVČVS ve spolupráci s Městem Kladno. Na děti zde čekal program plný her, soutěží a atrakcí a mikulášská nadílka. Svou atrakci zde mělo v zastoupení i M&M reality holding a.s., pobočka Kladno. Děti si v M&M koutku mohli pohrát na nafukovací skluzavce, která se do sálu kulturního domu k překvapení všech vešla ještě s velkou rezervou. Od makléřů dostali také nadílku ve formě lízátek a lipových bonbonků. Rozdalo se i poměrně velká část firemních letáků s nabídkou M&M hypocentra a M&M finance a samozřejmě i M&M magazínů, které si nechala kladenská pobočka vyhotovit spolu s pobočkou Slaný.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články