Charitativní dozvuk „Kryštof kempů“ pokračuje, pomoc tentokrát zamířila do Čáslavi

29.06.2017

O dalším z výsledků společného „charitativního tažení“ společnosti M&M Reality Holding a kapely Kryštof, které se počalo v rámci loňských „Kryštof kempů“, píší ve svém aktuálním čísle Čáslavské noviny.

Finanční pomoc tentokrát směřovala k organizaci ANIMA, o.p.s, která v Čáslavi poskytuje služby seniorům a lidem se zdravotním postižením. Konkrétně se jednalo o stavbu zahradního altánu, který budou moci využívat jak přímo klienti ANIMY, tak i obyvatelé domu s pečovatelskou službou, který sídlí ve stejné budově.

„O vybudování altánku, který by zvláště v létě nabídl příjemné prostředí pro posezení venku, jsme uvažovali již delší dobu, ale z finančních důvodů nebylo možné naše plány zrealizovat,“ říká v článku ředitelka ANIMY, magistra Eva Medková.

Obrat podle Medkové nastal až ve chvíli, kdy ANIMA jednoznačně zvítězila v anketě, vyhlášené právě kapelou Kryštof. Připomeneme, že ta se po vyprodání vstupenek na její loňské letní turné rozhodla, že deset korun z každé prodané vstupenky, celkově zhruba půl milionu korun, věnuje na dobročinné účely.  Společnost M&M Reality Holding se k dobročinné akci připojila nemalým dílem, když rozpočet na dobré skutky zdvojnásobila.

Nakonec tak finanční prostředky zamířily k 21 neziskovým organizacím.O tom, ke kterým přesně, hlasovali fanoušci kapely Kryštof na internetu. Konkrétně ANIMA získala na svůj nový altán sedmdesát pět tisíc korun.

Aktuality , M&M reality v médiích

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum