Charitativní dozvuk „Kryštof kempů“ pokračuje, pomoc tentokrát zamířila do Čáslavi

29.06.2017

O dalším z výsledků společného „charitativního tažení“ společnosti M&M Reality Holding a kapely Kryštof, které se počalo v rámci loňských „Kryštof kempů“, píší ve svém aktuálním čísle Čáslavské noviny.

Finanční pomoc tentokrát směřovala k organizaci ANIMA, o.p.s, která v Čáslavi poskytuje služby seniorům a lidem se zdravotním postižením. Konkrétně se jednalo o stavbu zahradního altánu, který budou moci využívat jak přímo klienti ANIMY, tak i obyvatelé domu s pečovatelskou službou, který sídlí ve stejné budově.

„O vybudování altánku, který by zvláště v létě nabídl příjemné prostředí pro posezení venku, jsme uvažovali již delší dobu, ale z finančních důvodů nebylo možné naše plány zrealizovat,“ říká v článku ředitelka ANIMY, magistra Eva Medková.

Obrat podle Medkové nastal až ve chvíli, kdy ANIMA jednoznačně zvítězila v anketě, vyhlášené právě kapelou Kryštof. Připomeneme, že ta se po vyprodání vstupenek na její loňské letní turné rozhodla, že deset korun z každé prodané vstupenky, celkově zhruba půl milionu korun, věnuje na dobročinné účely.  Společnost M&M Reality Holding se k dobročinné akci připojila nemalým dílem, když rozpočet na dobré skutky zdvojnásobila.

Nakonec tak finanční prostředky zamířily k 21 neziskovým organizacím.O tom, ke kterým přesně, hlasovali fanoušci kapely Kryštof na internetu. Konkrétně ANIMA získala na svůj nový altán sedmdesát pět tisíc korun.

Aktuality , M&M reality v médiích

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Byty se staví nejvíc za deset let. Přesto se na mnohé zájemce nedostane

30.09.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně výstavby nových bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek. 

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Družstevní byty nabírají „druhý dech“. Krizi bydlení ale nevyléčí

26.09.2019

Na zpravodajském serveru ceskapozice.lidovky.cz vyšel článek ohledně družstevních bytů. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích