subHeader

Den dětí ve Velkých Hamrech, 2016

09.06.2016

V sobotu 4. 6. 2016 se pobočka Jablonec nad Nisou a Infocentrum Tanvald zúčastnili dětského dnu ve Velkých Hamrech. Tým nejlepších makléřů spolu s oblíbeným skákacím hradem, jsou každoroční tradicí, kdy si děti po náročném dni plném disciplín mohou vybít veškerou energii, která jim zbyla a jejich rodiče naopak dobít.

Letos jsme jim to ovšem zpestřili tím, že M&M skákací hrad byl i jednou z disciplín, které během dne museli splnit, aby poté dostali za odměnu výbornou bramboračku. Každý, kdo se nebál si mohl zaskákat libovolně dlouho, hodnotili jsme nadšení, elán, dobu strávenou v hradě a i díky občasnému dešti nadšení pro skoky v mokru. V odpoledních hodinách, kdy již všechny děti měli splněno byl hrad zpřístupněn na neomezeně dlouhou dobu, což uvítali rodiče, kteří si na chvilku mohli oddechnout. Děti od nás ovšem neodešli s prázdnou, připravená pro ně byla i sladká odměna ve formě bonbonů Lipo, lízátek a ovocných bonbonů a jako vždy zelené a červené M&M balonky, které v průběhu dne zaplnili celý areál akce. Příští rok se budeme těšit zase.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články