Den dětí ve Velkých Hamrech, 2016

09.06.2016

V sobotu 4. 6. 2016 se pobočka Jablonec nad Nisou a Infocentrum Tanvald zúčastnili dětského dnu ve Velkých Hamrech. Tým nejlepších makléřů spolu s oblíbeným skákacím hradem, jsou každoroční tradicí, kdy si děti po náročném dni plném disciplín mohou vybít veškerou energii, která jim zbyla a jejich rodiče naopak dobít.

Letos jsme jim to ovšem zpestřili tím, že M&M skákací hrad byl i jednou z disciplín, které během dne museli splnit, aby poté dostali za odměnu výbornou bramboračku. Každý, kdo se nebál si mohl zaskákat libovolně dlouho, hodnotili jsme nadšení, elán, dobu strávenou v hradě a i díky občasnému dešti nadšení pro skoky v mokru. V odpoledních hodinách, kdy již všechny děti měli splněno byl hrad zpřístupněn na neomezeně dlouhou dobu, což uvítali rodiče, kteří si na chvilku mohli oddechnout. Děti od nás ovšem neodešli s prázdnou, připravená pro ně byla i sladká odměna ve formě bonbonů Lipo, lízátek a ovocných bonbonů a jako vždy zelené a červené M&M balonky, které v průběhu dne zaplnili celý areál akce. Příští rok se budeme těšit zase.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články