Den Dětí, Zlín - 26. 6. 2015

07.07.2015

Dne 26. 6. 2015 se na náměstí Míru ve Zlíně konala promo akce pod názvem "Dětský den".

Krásné slunečné počasí jen podpořilo opravdu velkou účast rodičů s dětmi. Děti se mohly klouzat na skluzavce nebo si pořádně zaskákat na skákacím hradu. Mimo jiné měl náš team pro děti připravené balónky, malování na obličej, omalovánky a soutěže, za které děti obdrželi hodnotné ceny. Celý den program provázelo duo klaunů, kteří s dětmi tančili, tvořili zvířátka z balónků a prováděli různá kouzelnická vystoupení. Dětský den si všichni naplno užili a již teď se těšíme na další rok. Přejeme všem krásný začátek prázdnin!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články