Den plný her pobočky Ostrava Jih - 2014

19.11.2014

V sobotu 18. října se všichni makléři, asistentka, vedoucí a hypotékář pobočky Ostrava Jih i s rodinami sešli v dopoledních hodinách v Ostravě Mariánských Horách na discgolfovém hřišti k zahájení perfektní a netradiční oslavy pobočkového rekordu.

Akce se zúčastnili nejen partneři, ale i děti makléřů a tak nás bylo dostatek, abychom se rozdělili do čtyř týmů a soutěžili proti sobě. První boj spočíval v diskgolfu, kdy jsme se snažili speciálními disky trefovat do košů přesně podle pravidel této netradiční sportovní disciplíny. Hra všechny bavila a v zápalu boje jsme se snažili trefit koš na co nejméně hodů. K poledni jsme se přesunuli do sportoviště na Trojhalí, kde byl již připraven výborný raut. Jakmile jsme se občerstvili, vrhli jsme se do dalších soubojů - tentokrát jsme soutěžili v holandském billiardu a v indoor curlingu. Některým šly hry lépe, jiným hůře, ale dospělí i děti se
snažili, seč jim síly stačily. Ve volných chvílích jsme hráli badminton, nohejbal apod. Po vyhlášení vítězů, kdy krom šampaňského vítěznému týmu, byly uděleny i sladké odměny pro všechny malé bojovníky, se přemístili už jen makléři, asistentka, vedoucí a hypotékář pobočky Ostrava Jih na ulici Stodolní. V restauraci Lewski pro nás byl opět připraven chutný raut a po přípitku nás čekalo velké překvapení. Jelikož na naší pobočce převažují muži, zvolila pro ně vedoucí jako hlavní odměnu za pobočkový rekord
bodypainting na krásné modelce. Úkolem chlapů bylo namalovat modelce dle předlohy dres M&M reality.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články