Dětský den v Hradci nad Svitavou, 18. 6. 2016

28.06.2016

Dne 18. 6. 2016 se pobočka Svitavy zúčastnila dětského dne v obci Hradec nad Svitavou. Byl propůjčen oblíbený skákací hrad, kde si děti mohly libovolně dlouho zaskákat a dovádět.

Součástí dětského dne byl také velmi oblíbený Pohádkový les, kdy si děti po náročném zdolání lesa mohly jít ještě vybít zbytek energie na skákací hrad. Zároveň se v průběhu celého dne rozdávaly naše tradiční zelené a červené M&M balónky a pro ty mlsnější také lízátka, bonbóny a pro některé sběratele suvenýrů také propisky a pastelky. Počasí bylo krásné a celý areál místní Žabky se zazelenal a začervenal našimi barvami.  

Účast byla veliká, kdy bylo napočítáno kolem 500 dětí. Na hradě bylo stále plno a děti odcházely s úsměvem a spokojeností. Rodiče si tak mohli alespoň na chvilku oddychnout a jen se koukat, jak jejich ratolesti řádí.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články