Dluhopisy M&M Reality jako investiční příležitost

19.11.2018

Společnost M&M Reality Invest nabídne zejména drobným investorům dluhopisy až za 750 milionů korun. Peníze poslouží na developerskou činnost skupiny M&M Reality, ale také na nákup investičních nemovitostí a jejich následný pronájem. Dluhopisová emise už je schválená od České národní banky. Z médií přinesl zprávu jako první deník E15.

„Míříme na širokou škálu investorů, kterým dluhopis v minimální výši 100 tisíc korun umožní investovat do portfolia různých nemovitostí v různých městech napříč celou Českou republikou. Tento dluhopis je v rámci tuzemského trhu  výjimečnou příležitostí s velmi zajímavým výnosem,“ říká majitel holdingu M&M Reality Petr Morcinek.

ČNB schválila společnosti M&M Reality Invest prospekt na emisi listinných dluhopisů v celkové jmenovité hodnotě 500 milionů korun, s možností navýšení až o 50 procent.  

Prostředky budou sloužit k financování realitních a developerských  projektů po celé České republice. Výhodou pro investory je velká diverzifikace, a to jak geografická, tak i produktová. „Prostředky totiž budou sloužit k různým typům investic. Jednak k nákupu nemovitostí, které budou následně prodány s vyšší marží, popřípadě před prodejem ještě zrekonstruovány. Dále k nákupu nemovitostí, které budou fungovat jako výnosové a budou pronajímány. A v neposlední řadě budou prostředky sloužit k financování developerské výstavby po celé ČR,“ přibližuje Petr Morcinek.

Bondy skupiny M&M Reality jsou nezajištěné majetkem firmy a investorům nabízejí pětiprocentní výnos. „Poptávka po dluhopisech je stále velmi silná a emise s dobrými aktivy se obvykle celé upíší. Po nemovitostech v krajských a okresních městech se navíc investoři ohlížejí v poslední době stále více,“ konstatuje v článku deníku E15 Pavel Ryska, analytik J&T Banky.

Celý článek najdete zde.

Kontakt pro novináře:
Renata Lichtenegerová
PR manažerka pro komunikaci s médii 
GSM: +420 739 523 465 
e-mail: rlichtenegerova@mmreality.cz

Aktuality , M&M reality v médiích

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články