subHeader

Dolanského síť byla na Tenerife. A stálo to zato!

26.05.2017

Začátkem května 2017 uspořádal ředitel pobočkové sítě Josef Dolanský pro 89 nejlepších makléřů, vedoucích poboček a kontaktních míst týdenní pobyt na Tenerife. Největší z kanárských ostrovů přivítal Zelenou rodinu po pětihodinovém letu pátečního večera 5. května 2017.

Účastníci znali jen příletovou destinaci, vše ostatní jim bylo tajemstvím. O to více byli překvapeni, když autobus zastavil na parkovišti luxusního pětihvězdičkového hotelu Sandos San Blas Nature Resort Golf. Na recepci čekal welcome drink a poté byli hosté seznámeni s programem, který je v následujících dnech čeká. A bylo se opravdu na co těšit.

Po aklimatizačním dni individuální zábavy a odpočinku navštívili makléři sopku Pico de Teide, která je nejvyšší horou Španělského království a zároveň třetí největší sopkou světa. Dále navštívili zoobotanickou zahradu Loroparque, druhou největší atrakci ostrova. Zažili vodní show s delfíny, lachtany a kosatkami, obdivovali podmořský svět plný žraloků a v zahradách hejna papoušků. Vodních atrakcí si do syta užili v Siam Parku, jednom z největších evropských aquaparků.

Ve středu upořádal Josef Dolanský pro všechny účastníky pobytu gurmet večeři ve špičkové restauraci La Proa. Při slavnostním přípitku poděkoval všem za vysoké pracovní nasazení a skvělé výkony. Po večeři se všichni přesunuli na Beach Party. K tanci tady hrál DJ a u plného baru sdíleli makléři skvělou náladu až do ranních hodin.

Celý týden byl nabitý bohatým programem, který si všichni v maximální míře užili a načerpali tak nové síly do další práce a zdolávání nových rekordů.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články