Dolanského síť byla na Tenerife. A stálo to zato!

26.05.2017

Začátkem května 2017 uspořádal ředitel pobočkové sítě Josef Dolanský pro 89 nejlepších makléřů, vedoucích poboček a kontaktních míst týdenní pobyt na Tenerife. Největší z kanárských ostrovů přivítal Zelenou rodinu po pětihodinovém letu pátečního večera 5. května 2017.

Účastníci znali jen příletovou destinaci, vše ostatní jim bylo tajemstvím. O to více byli překvapeni, když autobus zastavil na parkovišti luxusního pětihvězdičkového hotelu Sandos San Blas Nature Resort Golf. Na recepci čekal welcome drink a poté byli hosté seznámeni s programem, který je v následujících dnech čeká. A bylo se opravdu na co těšit.

Po aklimatizačním dni individuální zábavy a odpočinku navštívili makléři sopku Pico de Teide, která je nejvyšší horou Španělského království a zároveň třetí největší sopkou světa. Dále navštívili zoobotanickou zahradu Loroparque, druhou největší atrakci ostrova. Zažili vodní show s delfíny, lachtany a kosatkami, obdivovali podmořský svět plný žraloků a v zahradách hejna papoušků. Vodních atrakcí si do syta užili v Siam Parku, jednom z největších evropských aquaparků.

Ve středu upořádal Josef Dolanský pro všechny účastníky pobytu gurmet večeři ve špičkové restauraci La Proa. Při slavnostním přípitku poděkoval všem za vysoké pracovní nasazení a skvělé výkony. Po večeři se všichni přesunuli na Beach Party. K tanci tady hrál DJ a u plného baru sdíleli makléři skvělou náladu až do ranních hodin.

Celý týden byl nabitý bohatým programem, který si všichni v maximální míře užili a načerpali tak nové síly do další práce a zdolávání nových rekordů.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Holding M&M Reality pomáhá lidem v těžké životní situaci k vysněnému bydlení

06.11.2019

PRAHA, 6. 11. 2019 – Společnost M&M Reality je už potřetí v řadě hrdým partnerem projektu TV Nova s názvem Mise nový domov. Ten pomáhá lidem s pohnutým osudem, kteří si mnohdy sáhli i na samé dno, proměnit jejich stávající zcela nevyhovující bydlení v místo jako stvořené pro nový začátek.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Realitní makléře čekají změny, regulace spěje do finále

22.10.2019

Na zpravodajském serveru idnes.cz vyšel článek ohledně zákona o realitním zprostředkování. Podívejte se jak toto téma komentuje akcionář a majitel společnosti Petr Morcinek.

Články,
Aktuality,
M&M reality v médiích

Češi v rámci rekonstrukcí rádi mění dispozice bytů a dělají je ekologičtějšími

07.10.2019

PRAHA, 7. 10. 2019 – Kompletní rekonstrukce bytu představuje nemalou investici, přičemž ve starých cihlových domech zpravidla vyjde dráž než v panelových. Češi s oblibou mění původní dispozice bytů a usilují rovněž o co nejvýraznější úsporu energií. V současné době se zájemci o rekonstrukci potýkají s extrémní zaneprázdněností stavebních firem.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum