Dolanského síť byla na Tenerife. A stálo to zato!

26.05.2017

Začátkem května 2017 uspořádal ředitel pobočkové sítě Josef Dolanský pro 89 nejlepších makléřů, vedoucích poboček a kontaktních míst týdenní pobyt na Tenerife. Největší z kanárských ostrovů přivítal Zelenou rodinu po pětihodinovém letu pátečního večera 5. května 2017.

Účastníci znali jen příletovou destinaci, vše ostatní jim bylo tajemstvím. O to více byli překvapeni, když autobus zastavil na parkovišti luxusního pětihvězdičkového hotelu Sandos San Blas Nature Resort Golf. Na recepci čekal welcome drink a poté byli hosté seznámeni s programem, který je v následujících dnech čeká. A bylo se opravdu na co těšit.

Po aklimatizačním dni individuální zábavy a odpočinku navštívili makléři sopku Pico de Teide, která je nejvyšší horou Španělského království a zároveň třetí největší sopkou světa. Dále navštívili zoobotanickou zahradu Loroparque, druhou největší atrakci ostrova. Zažili vodní show s delfíny, lachtany a kosatkami, obdivovali podmořský svět plný žraloků a v zahradách hejna papoušků. Vodních atrakcí si do syta užili v Siam Parku, jednom z největších evropských aquaparků.

Ve středu upořádal Josef Dolanský pro všechny účastníky pobytu gurmet večeři ve špičkové restauraci La Proa. Při slavnostním přípitku poděkoval všem za vysoké pracovní nasazení a skvělé výkony. Po večeři se všichni přesunuli na Beach Party. K tanci tady hrál DJ a u plného baru sdíleli makléři skvělou náladu až do ranních hodin.

Celý týden byl nabitý bohatým programem, který si všichni v maximální míře užili a načerpali tak nové síly do další práce a zdolávání nových rekordů.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články