Dolanského síť byla na Tenerife. A stálo to zato!

26.05.2017

Začátkem května 2017 uspořádal ředitel pobočkové sítě Josef Dolanský pro 89 nejlepších makléřů, vedoucích poboček a kontaktních míst týdenní pobyt na Tenerife. Největší z kanárských ostrovů přivítal Zelenou rodinu po pětihodinovém letu pátečního večera 5. května 2017.

Účastníci znali jen příletovou destinaci, vše ostatní jim bylo tajemstvím. O to více byli překvapeni, když autobus zastavil na parkovišti luxusního pětihvězdičkového hotelu Sandos San Blas Nature Resort Golf. Na recepci čekal welcome drink a poté byli hosté seznámeni s programem, který je v následujících dnech čeká. A bylo se opravdu na co těšit.

Po aklimatizačním dni individuální zábavy a odpočinku navštívili makléři sopku Pico de Teide, která je nejvyšší horou Španělského království a zároveň třetí největší sopkou světa. Dále navštívili zoobotanickou zahradu Loroparque, druhou největší atrakci ostrova. Zažili vodní show s delfíny, lachtany a kosatkami, obdivovali podmořský svět plný žraloků a v zahradách hejna papoušků. Vodních atrakcí si do syta užili v Siam Parku, jednom z největších evropských aquaparků.

Ve středu upořádal Josef Dolanský pro všechny účastníky pobytu gurmet večeři ve špičkové restauraci La Proa. Při slavnostním přípitku poděkoval všem za vysoké pracovní nasazení a skvělé výkony. Po večeři se všichni přesunuli na Beach Party. K tanci tady hrál DJ a u plného baru sdíleli makléři skvělou náladu až do ranních hodin.

Celý týden byl nabitý bohatým programem, který si všichni v maximální míře užili a načerpali tak nové síly do další práce a zdolávání nových rekordů.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Největší firemní open air festival již po sedmé!

08.07.2019

Ostrava, 8.7.2019. – Největší realitní kancelář v České republice uspořádala pro své zaměstnance již 7. ročník firemního open air festivalu – M&M Fest 2019. Letošní ročník se nesl v duchu Summer Party a pro všechny zúčastněné bylo připraveno nejedno překvapení. 

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

Každou třetí českou zahradu „zdobí“ bazén. Při prodeji nemovitosti to může být výhoda, ale i problém

21.05.2019

Praha, 21. 5. 2019 – Začala hlavní sezóna prodejů zahradních bazénů. V Česku se podle odhadů prodejců nacházejí už na každé třetí zahradě.  Pokud se jedná o pěkný a kvalitní bazén, hodnota domu díky němu vzroste. Existence nešťastně vyhotovené vodní plochy náročné na údržbu ale může znamenat i komplikaci při případném prodeji nemovitosti. Značná část bazénů u rodinných domů totiž pochází z devadesátých let a neodpovídá aktuálním požadavkům kupců.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum

S M&M reality na Kryštofy

23.04.2019

Ostrava, 23. 4. 2019 - Velké letní festivaly v roce 2019 můžou zažít desítky lidí očima velkých hudebních hvězd. V úterý 23.4.2019 odstartovala realitní kancelář M&M reality velkou festivalovou soutěž „S M&M reality na Kryštofy“, která potrvá přes celé letní prázdniny.

Články,
Aktuality,
Tiskové centrum