Drakiáda Dolní Jirčany 2014

24.10.2014

V krásném slunečném odpoledni jsme se sešli v sobotu 18.10.2014 na fotbalovém hřišti při příležitosti dalšího ročníku Drakiády 2014 v Dolních Jirčanech.

Akce určená především pro děti však potěšila mnoho z dospělých účastníků, kteří se na chvíli vrátili do dětských let a vyřádili se při pouštění draků. Kromě volného programu byla vyhlášena soutěž pro děti ve třech věkových kategoriích, kdy se soutěžilo ve třech disciplínách o nejdéle letícího draka, nejvýše letícího draka a nejkrásnějšího  vyrobeného draka. Děkujeme organizátorům ze spolku SK ČECHOSLOVAN Dolní Jirčany za možnost zúčastnit se této krásné podzimní drakiády a poskytnout dětem k vyřádění naše M&M atrakce. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články