Družstevní bydlení je na vzestupu

17.12.2018

Jedním z témat, kterému se média v poslední době hodně věnují, je nová družstevní výstavba. V aktuálním článku MF Dnes se tímto tématem zabýval redaktor Marek Tomanka. A zmínil také výstavbu, kterou chystá společnost M&M Development.

Poptávka po družstevních bytech v poslední době narůstá, na což pochopitelně reagují developeři. Nové projekty vznikají především na zelené louce, a to jak ve velkých, tak i v menších městech. „Na základě dat z naší sítě realitních kanceláří víme, že v regionech je poptávka po družstevním bydlení obrovská,“ říká k tomu v MF Dnes majitel holdingu M&M Reality Petr Morcinek.

„Společnost M&M Development letos oznámila své plány postavit 2,5 tisíce družstevních bytů. Tyto projekty jsou momentálně v různých fázích přípravy,“ píše Marek Tomanka.Firma navíc do budoucna plánuje další stavební projekty tohoto typu ještě ve větším měřítku.

Družstevní bydlení má v Česku dlouholetou tradici, která sahá až do Rakouska-Uherska. Kupující dnes družstevní byty vnímají jako dostupné bydlení, mimo jiné proto, že na ně teoreticky dosáhne kdokoli. Neexistuje omezení z hlediska věku nebo cizí státní příslušnosti. Základní podmínkou je, že zájemce složí požadovanou částku.

Kontakt pro novináře:
Renata Lichtenegerová
PR manažerka pro komunikaci s médii 
GSM: +420 739 523 465 
e-mail: rlichtenegerova@mmreality.cz

Aktuality , M&M reality v médiích

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články