DUBAI 2016 - návrat na místo činu

23.05.2016

Cestovní ruch se po roce znovu otřásl v základech. Posádka čítající 242 účastníků se v termínu 14. – 20. 5. 2016 vydala již podruhé do Spojených arabských emirátů. Oproti expedici, která se konala před čtyřmi lety, jsme tuto výpravu pojali více megalomansky. Oproti roku 2012 jsme o více jak 142 účastníků vypravili do prosluněné Dubaje. Všichni makléři, vedoucí kontaktních míst a poboček, oblastní manažeři, oblastní ředitelé, finanční poradci, investiční poradci centrály, ředitelé všech divizí i několik zaměstnanců centrály se měli na co těšit. Všichni účastníci expedice byli vybaveni na letišti v Praze či Bratislavě cestovními balíčky, kde samozřejmě nemohlo chybět zelené tričko, klobouček, ID karta účastníka, placka a celoplošně potištěná osuška. Po šestihodinovém letu, se sešly obě dvě skupiny na letišti v Dubaji, kde na nás čekalo 5 autobusů, kterými jsme byli přepraveni do luxusního pětihvězdičkového hotelu Hilton v oblasti Ras al Khaimah. Přestože jsme do hotelu dorazili v pozdějších hodinách, nemohl chybět pro účastníky welcome drink.

Následující den všechny výletníky přivítali oba dva ředitelé pobočkové sítě Josef Dolanský a Pavel Zámečník, výkonný ředitel M&M investiční Martin Ďuriš, výkonný ředitel M&M finance Michal Pitucha a v neposlední řadě i výkonný ředitel M&M holdingu Zdeněk Václavek. Po proslovu a popřání úžasné dovolené, byli všichni účastníci na závěr seznámeni s nabitým programem.

Ačkoliv si každý mohl dovolenou užít po svém, během dovolené jsme si pro účastníky expedice připravili dva výlety. Prvně jsme si prohlídli nejrychleji se rozvíjející se město na světě, kterým je bezpochybně Dubaj. Podívali jsme se tak na nejvyšší budovu světa Burj Chalífa. Následovala projížďka kolem uměle vystavěného palmového ostrova Palm Jumeirah. Cestou přes populární promenádu The Walk jsme dojeli až k sedmihvězdičkovému hotelu Burj Al Arab připomínající plachetnici a celý výlet byl zakončen v největším nákupním centru Dubaj Mall a prohlídkou „zpívající“ fontány.

V následujících dnech další naše kroky vedly do nejbohatšího emirátu Abu Dhabí, kde jsme navštívili největší mešitu na světě a poté jsme se jeli bavit do největšího krytého zábavního parku Ferrari World. Tam ti největší dobrodruzi navštívili i několikrát za sebou adrenalinové atrakce. Po prvním vyčerpávajícím výletu si všichni účastníci rádi odpočinuli u hotelového bazénu či pláži. Ti aktivnější účastníci expedice netradičně vyzvali užší vedení ve volejbalovém mači. Následující den byla pro všechny připravena fantastická párty, kde nemohl chybět přeplněný bar, bohatý studený raut, skvělá muzika a výborná nálada. Na beach párty dorazil i stratég společnosti Petr Morcinek, který ji také odstartoval.

Šestidenní firemní dovolená byla jedním slovem BOMBA! A kam zamíříme příští rok? O tom budete moci hlasovat právě Vy na M&M festu. Na více fotografií a video se můžete těšit v Zeleném expressu či na facebooku.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články