Expedice Budapešť 2015 – Region Motyka

07.07.2015

Opět po roce prožili nejlepší makléři, makléřky, vedoucí poboček a jejich skvělé asistentky regionu Petra Motyky nádherné dny v Maďarsku.

Vyjelo se autobusem ve čtvrtek 18.6. a super atmosféra nás provázela po celou dobu pobytu stráveném v hlavním městě Budapešti. Užívali jsme si lázně, masáže, noční projížďku  lodí s hudbou, tancem a bohatým rautem. Vyzkoušeli jsem i obojživelný autobus, který se s námi ponořil do vln Dunaje. Také prohlídka a atmosféra maďarského parlamentu v nás zanechala úžasný zážitek, který pokračoval do pozdních nočních hodin plné zábavy. Škoda je tu pondělí 22. 6. a my se vracíme domu. Velké díky a za rok ahoj Maďarsko!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články