Expedice Budapešť 2015 – Region Motyka

07.07.2015

Opět po roce prožili nejlepší makléři, makléřky, vedoucí poboček a jejich skvělé asistentky regionu Petra Motyky nádherné dny v Maďarsku.

Vyjelo se autobusem ve čtvrtek 18.6. a super atmosféra nás provázela po celou dobu pobytu stráveném v hlavním městě Budapešti. Užívali jsme si lázně, masáže, noční projížďku  lodí s hudbou, tancem a bohatým rautem. Vyzkoušeli jsem i obojživelný autobus, který se s námi ponořil do vln Dunaje. Také prohlídka a atmosféra maďarského parlamentu v nás zanechala úžasný zážitek, který pokračoval do pozdních nočních hodin plné zábavy. Škoda je tu pondělí 22. 6. a my se vracíme domu. Velké díky a za rok ahoj Maďarsko!

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články