Golf tour de Morava, 15. – 17. července 2015

22.07.2015

Déjà vu! Přesně na den, po třech měsících, ve stejném datu, se v regionu Davida Mrozka opět slavilo!

Nechci se opakovat, ale stejně jako v dubnu, i v červenci bylo hned několik důvodů pro pořádnou oslavu! Červnový rekordní obrat firmy, rekordní obrat regionu a hlavně také parádní obraty poboček a makléřů regionu DM. Golfový resort v Olomouci přivítal na svém hřišti ty nejlepší makléře regionu a všechny vedoucí, kteří se se svými týmy podíleli na rekordním obratu regionu 7.685.168,- Kč. Ať už pro štěstí, či pro připomenutí vydařeného června, číslo 7 bylo ozdobou každého golfisty. A některým štěstí určitě přálo. Čtvrtý golfový meeting provázelo ryze letní počasí. Tropické teploty ale nebyly překážkou pro trénink pod vedením profesionálních trenérů. V řadách zkušených golfistů se i tentokrát objevilo pár nováčků, kteří ale zdaleka nezůstali pozadu, co se týče dálky odpalu, či přesnosti v patování.

O oblíbenosti této regionální soutěže svědčí nejen neustále se obměňující sestava výherců, ale také opakující se účast výherců minulých kvartálů, kteří se na greeny do Olomouce rádi vrací i přestože se zrovna neocitli na prvních příčkách v regionu. Hotel je tak pokaždé zcela naplněn, dokonce téměř praská ve švech… kdoví zda bude do budoucna dostatek pokojů a přistýlek. Celé 3 dny se hrálo, soutěžilo, opalovalo, odpočívalo a slavilo ve velkém. Kdo se zrovna nepokoušel o rekordní čísla na hřišti, mohl využít wellness procedur připravených v hotelu, včetně kvalitních masérských služeb nebo mohl osvěžit své tělo na baru. Svou přítomností poctil naše golfisty ve víru oslav také výkonný ředitel Zdeněk Václavek. Fotky vám samy ukážou, jak perfektní čas jsme jako ti nejlepší z nejlepších strávili v Olomouci. Další kvartál je již v plném proudu a my se opět těšíme, tentokrát v říjnu, na Golf tour de Morava III.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M&M Reality Holding se spojuje s Arca Capital a expanduje do dalších zemí

24.04.2020

Největší česká realitní skupina M&M Reality Holding má nového silného partnera, kterým je česko-slovenská finanční skupina Arca Capital. Vedle rozšíření nabídky produktů a služeb mají společně v plánu také expanzi české realitní jedničky na další evropské trhy, a to především na ty nejbližší, tedy slovenský a rakouský. Skupina Arca Capital koupila 47,5% podíl holdingu M&M Reality.

Aktuality,
Pro novináře,
Tiskové centrum

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články