Golf tour de Morava, 15. – 17. července 2015

22.07.2015

Déjà vu! Přesně na den, po třech měsících, ve stejném datu, se v regionu Davida Mrozka opět slavilo!

Nechci se opakovat, ale stejně jako v dubnu, i v červenci bylo hned několik důvodů pro pořádnou oslavu! Červnový rekordní obrat firmy, rekordní obrat regionu a hlavně také parádní obraty poboček a makléřů regionu DM. Golfový resort v Olomouci přivítal na svém hřišti ty nejlepší makléře regionu a všechny vedoucí, kteří se se svými týmy podíleli na rekordním obratu regionu 7.685.168,- Kč. Ať už pro štěstí, či pro připomenutí vydařeného června, číslo 7 bylo ozdobou každého golfisty. A některým štěstí určitě přálo. Čtvrtý golfový meeting provázelo ryze letní počasí. Tropické teploty ale nebyly překážkou pro trénink pod vedením profesionálních trenérů. V řadách zkušených golfistů se i tentokrát objevilo pár nováčků, kteří ale zdaleka nezůstali pozadu, co se týče dálky odpalu, či přesnosti v patování.

O oblíbenosti této regionální soutěže svědčí nejen neustále se obměňující sestava výherců, ale také opakující se účast výherců minulých kvartálů, kteří se na greeny do Olomouce rádi vrací i přestože se zrovna neocitli na prvních příčkách v regionu. Hotel je tak pokaždé zcela naplněn, dokonce téměř praská ve švech… kdoví zda bude do budoucna dostatek pokojů a přistýlek. Celé 3 dny se hrálo, soutěžilo, opalovalo, odpočívalo a slavilo ve velkém. Kdo se zrovna nepokoušel o rekordní čísla na hřišti, mohl využít wellness procedur připravených v hotelu, včetně kvalitních masérských služeb nebo mohl osvěžit své tělo na baru. Svou přítomností poctil naše golfisty ve víru oslav také výkonný ředitel Zdeněk Václavek. Fotky vám samy ukážou, jak perfektní čas jsme jako ti nejlepší z nejlepších strávili v Olomouci. Další kvartál je již v plném proudu a my se opět těšíme, tentokrát v říjnu, na Golf tour de Morava III.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články