Golf tour de Morava, 15. – 17. července 2015

22.07.2015

Déjà vu! Přesně na den, po třech měsících, ve stejném datu, se v regionu Davida Mrozka opět slavilo!

Nechci se opakovat, ale stejně jako v dubnu, i v červenci bylo hned několik důvodů pro pořádnou oslavu! Červnový rekordní obrat firmy, rekordní obrat regionu a hlavně také parádní obraty poboček a makléřů regionu DM. Golfový resort v Olomouci přivítal na svém hřišti ty nejlepší makléře regionu a všechny vedoucí, kteří se se svými týmy podíleli na rekordním obratu regionu 7.685.168,- Kč. Ať už pro štěstí, či pro připomenutí vydařeného června, číslo 7 bylo ozdobou každého golfisty. A některým štěstí určitě přálo. Čtvrtý golfový meeting provázelo ryze letní počasí. Tropické teploty ale nebyly překážkou pro trénink pod vedením profesionálních trenérů. V řadách zkušených golfistů se i tentokrát objevilo pár nováčků, kteří ale zdaleka nezůstali pozadu, co se týče dálky odpalu, či přesnosti v patování.

O oblíbenosti této regionální soutěže svědčí nejen neustále se obměňující sestava výherců, ale také opakující se účast výherců minulých kvartálů, kteří se na greeny do Olomouce rádi vrací i přestože se zrovna neocitli na prvních příčkách v regionu. Hotel je tak pokaždé zcela naplněn, dokonce téměř praská ve švech… kdoví zda bude do budoucna dostatek pokojů a přistýlek. Celé 3 dny se hrálo, soutěžilo, opalovalo, odpočívalo a slavilo ve velkém. Kdo se zrovna nepokoušel o rekordní čísla na hřišti, mohl využít wellness procedur připravených v hotelu, včetně kvalitních masérských služeb nebo mohl osvěžit své tělo na baru. Svou přítomností poctil naše golfisty ve víru oslav také výkonný ředitel Zdeněk Václavek. Fotky vám samy ukážou, jak perfektní čas jsme jako ti nejlepší z nejlepších strávili v Olomouci. Další kvartál je již v plném proudu a my se opět těšíme, tentokrát v říjnu, na Golf tour de Morava III.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články