subHeader

Golf tour de Morava, 15. – 17. dubna 2015

29.04.2015

Když oslava, tak pořádná! A že bylo co slavit! Březnový rekordní obrat firmy, rekordní obrat regionu Davida Mrozka a v neposlední řadě také vítězné výsledky nejlepších makléřů.

Již potřetí, a určitě ne naposledy, se sjela sebranka vítězů kvartální regionální soutěže Golf tour de Morava do mnohým již známého golfového resortu v Olomouci. I tentokrát se na regionálním golfovém meetingu sešla skupina nejen již ostřílených profíků, kteří golfovými holemi nepálili zdaleka poprvé, ale také těch, kteří o golfu slyšeli jen z vyprávění svých dříve úspěšnějších kolegů.

Letní počasí na objednávku dorazilo, o čemž svědčí spáleniny od sluníčka na tvářích a pažích většiny M&M golfistů. Stejně jako po práci, i po golfu se musí odpočívat. Pan ředitel je třinečák a tak byl odpočinek pro tuto etapu golf tour jasný…finálové zápasy hokejových týmů Ocelářů Třinec a Vervy Litvínov. Tato soutěž, se těší velkému úspěchu a boje na pobočkách, o nejlepšího 
makléře, jsou leckdy napínavé do poslední chvíle. Touha po poznání tohoto businessového umění v kolektivu stejně úspěšných kolegů makléřů žene každého k vytouženému cíli – dostat se na přední místa žebříčku postupujících na Golf tour de Morava. Místo je pro každého. A že je o co stát, můžete zjistit nejen z přiložených fotografií, ale také a především z vyprávění samotných, dnes již proškolených a trénovaných, makléřů golfistů. Tak kdo bude dalším nováčkem na golfovém hřišti? Kdo si nenechá ujít tři 
dny nabité zábavou, obchodem, brainstormingem a relaxem? Na krásně zelených greenech, pod žhnoucím sluncem se na vás v záplavě euforie těší David Mrozek a spol.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články