Golf tour de Morava, 15. – 17. dubna 2015

29.04.2015

Když oslava, tak pořádná! A že bylo co slavit! Březnový rekordní obrat firmy, rekordní obrat regionu Davida Mrozka a v neposlední řadě také vítězné výsledky nejlepších makléřů.

Již potřetí, a určitě ne naposledy, se sjela sebranka vítězů kvartální regionální soutěže Golf tour de Morava do mnohým již známého golfového resortu v Olomouci. I tentokrát se na regionálním golfovém meetingu sešla skupina nejen již ostřílených profíků, kteří golfovými holemi nepálili zdaleka poprvé, ale také těch, kteří o golfu slyšeli jen z vyprávění svých dříve úspěšnějších kolegů.

Letní počasí na objednávku dorazilo, o čemž svědčí spáleniny od sluníčka na tvářích a pažích většiny M&M golfistů. Stejně jako po práci, i po golfu se musí odpočívat. Pan ředitel je třinečák a tak byl odpočinek pro tuto etapu golf tour jasný…finálové zápasy hokejových týmů Ocelářů Třinec a Vervy Litvínov. Tato soutěž, se těší velkému úspěchu a boje na pobočkách, o nejlepšího 
makléře, jsou leckdy napínavé do poslední chvíle. Touha po poznání tohoto businessového umění v kolektivu stejně úspěšných kolegů makléřů žene každého k vytouženému cíli – dostat se na přední místa žebříčku postupujících na Golf tour de Morava. Místo je pro každého. A že je o co stát, můžete zjistit nejen z přiložených fotografií, ale také a především z vyprávění samotných, dnes již proškolených a trénovaných, makléřů golfistů. Tak kdo bude dalším nováčkem na golfovém hřišti? Kdo si nenechá ujít tři 
dny nabité zábavou, obchodem, brainstormingem a relaxem? Na krásně zelených greenech, pod žhnoucím sluncem se na vás v záplavě euforie těší David Mrozek a spol.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články