Golf tour de Morava, 15. – 17. dubna 2015

29.04.2015

Když oslava, tak pořádná! A že bylo co slavit! Březnový rekordní obrat firmy, rekordní obrat regionu Davida Mrozka a v neposlední řadě také vítězné výsledky nejlepších makléřů.

Již potřetí, a určitě ne naposledy, se sjela sebranka vítězů kvartální regionální soutěže Golf tour de Morava do mnohým již známého golfového resortu v Olomouci. I tentokrát se na regionálním golfovém meetingu sešla skupina nejen již ostřílených profíků, kteří golfovými holemi nepálili zdaleka poprvé, ale také těch, kteří o golfu slyšeli jen z vyprávění svých dříve úspěšnějších kolegů.

Letní počasí na objednávku dorazilo, o čemž svědčí spáleniny od sluníčka na tvářích a pažích většiny M&M golfistů. Stejně jako po práci, i po golfu se musí odpočívat. Pan ředitel je třinečák a tak byl odpočinek pro tuto etapu golf tour jasný…finálové zápasy hokejových týmů Ocelářů Třinec a Vervy Litvínov. Tato soutěž, se těší velkému úspěchu a boje na pobočkách, o nejlepšího 
makléře, jsou leckdy napínavé do poslední chvíle. Touha po poznání tohoto businessového umění v kolektivu stejně úspěšných kolegů makléřů žene každého k vytouženému cíli – dostat se na přední místa žebříčku postupujících na Golf tour de Morava. Místo je pro každého. A že je o co stát, můžete zjistit nejen z přiložených fotografií, ale také a především z vyprávění samotných, dnes již proškolených a trénovaných, makléřů golfistů. Tak kdo bude dalším nováčkem na golfovém hřišti? Kdo si nenechá ujít tři 
dny nabité zábavou, obchodem, brainstormingem a relaxem? Na krásně zelených greenech, pod žhnoucím sluncem se na vás v záplavě euforie těší David Mrozek a spol.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články