Golf tour de Morava - region Davida Mrozka, 15. -- 17. 10. 2014

27.10.2014

Všude dobře, v golfovém resortu Olomouc je nejlíp! Toto heslo platí pro region Davida Mrozka, který se už podruhé vrátil do olomouce oslavit výsledky nejlepších makléřů.

Druhého kola kvartální motivační soutěže Golf tour de Morava se opět účastnili všichni makléři i vedoucí v regionu. Stejně jako v prvním kole soutěže, i v tom druhém se bojovalo do posledních chvil. Zájem být členem skvělého golfového M&M týmu byl a stále je obrovský. Mezi ty nejlepší se probojovali: Anita Musilová, Viktor Gáborík, Miroslav Černošek, Taťána Krstovská, Lucie Helmová, Zdeněk Volf, Jan Tešnar, Miroslava Obrusníková, Pavel Mrázek, Ing. Jiří 
Provazník, Martin Hrdý.Tři dny plné golfu, zábavy a společnosti TOP makléřů a vedoucích v regionu sebou přinesly spoustu pozitiv. Golfshopy se vyprodávají při nájezdech našich začínajících i pokročilých golfistů...a čím více se nakupuje, tím více se musí vydělávat a tím pádem také o to více prodávat nemovitostí! Každý chtěl na greenech vypadat co nejreprezentativněji a tak kromě povinné M&M golfové výbavy byly k vidění i nejnovější modely golfových oblečení a holí. Jelikož je v regionu již několik zkušených golfových hráčů, mohli se nováčci učit nejen od profesionálů a trenéra, ale také přímo od svých kolegů. Souboje o nejlepší výsledky probíhaly nejen na hřišti a odpališti, ale ve večerních hodinách také u baru a u holandského billiardu. Ti nejlepší si domů odvezli balíčky plné odměn, mezi nimiž nechyběly ani golfové poháry.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

M & M reality spouští vlastní aukční portál!

16.10.2020

Novinkou v nabídce M & M reality je spuštění vlastního aukčního portálu umožňujícího prodat klientům nemovitost nejvyšší možné nabídce.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články