Guláš 2014, region Josefa Pelce, 24. 7. - 28. 7. 2014, Demjén, Maďarsko

04.08.2014

Pro velký úspěch z roku 2013 pozval i letos RŘ Josef Pelc 20 nejlepších makléřů regionu, všechny asistentky a nejlepší z řad hypotečních a pojišťovacích poradců na krásný 4 denní pobyt do Maďarska, který měl i letos program, který si všichni náležitě užili. Při příjezdu do malého městečka Demjén nás všechny ohromilo krásné ubytování v hotelu EGRI KORONA BORHÁZ - Wellness Hotel a všichni si libovali, že hotel je umístěn přímo mezi vinicemi, kde i sami majitelé hotelu provozují své vinařství. Tímto tedy mohla začít 4 denní degustace.

Ale nejen výborné víno bylo tím, co nás uchvátilo, náš program byl pestrý. V první řadě nemohl chybět závod Formule 1, kam všichni společně vyrazili již v ranních hodinách, aby si atmosféru vychutnali plnými doušky. Nesmíme ale zapomenout zmínit i jiné zážitky, jako byl například večer v "Údolí krásné ženy" , kde jsme společně ochutnávali vína místních vinařů, nebo návštěvu krčmy, kde jsme pro změnu ochutnali pivo a výbornou místní kuchyni - obojí se odehrávalo v krásném lázeňském městě Eger, které bylo pro mnohé z nás i místem večerní relaxace. V neposlední řadě bychom chtěli zmínit i výlet do do údolí říčky Szalajky v pohoří Bükk a jízdu úzkorozchodným vláčkem k vodopádům, kde podávali místní specialitu - pstruha na různý způsob. Všichni, kdo se zájezdu účastnili byli spokojení, za pár dní pobytu jsme sice hodně cestovali, ale vždy zbyl čas na relaxaci v termálních bazénech, saunách a parních komorách. Někteří z nás vydrželi u bazénů s dobrým vínkem až do pozdních ranních hodin a všichni jsme se shodli, že společný zájezd nám všem vlil energii do žil pro další dny v naší skvělé společnosti M&M reality holding a.s. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články