Guláš 2014, region Josefa Pelce, 24. 7. - 28. 7. 2014, Demjén, Maďarsko

04.08.2014

Pro velký úspěch z roku 2013 pozval i letos RŘ Josef Pelc 20 nejlepších makléřů regionu, všechny asistentky a nejlepší z řad hypotečních a pojišťovacích poradců na krásný 4 denní pobyt do Maďarska, který měl i letos program, který si všichni náležitě užili. Při příjezdu do malého městečka Demjén nás všechny ohromilo krásné ubytování v hotelu EGRI KORONA BORHÁZ - Wellness Hotel a všichni si libovali, že hotel je umístěn přímo mezi vinicemi, kde i sami majitelé hotelu provozují své vinařství. Tímto tedy mohla začít 4 denní degustace.

Ale nejen výborné víno bylo tím, co nás uchvátilo, náš program byl pestrý. V první řadě nemohl chybět závod Formule 1, kam všichni společně vyrazili již v ranních hodinách, aby si atmosféru vychutnali plnými doušky. Nesmíme ale zapomenout zmínit i jiné zážitky, jako byl například večer v "Údolí krásné ženy" , kde jsme společně ochutnávali vína místních vinařů, nebo návštěvu krčmy, kde jsme pro změnu ochutnali pivo a výbornou místní kuchyni - obojí se odehrávalo v krásném lázeňském městě Eger, které bylo pro mnohé z nás i místem večerní relaxace. V neposlední řadě bychom chtěli zmínit i výlet do do údolí říčky Szalajky v pohoří Bükk a jízdu úzkorozchodným vláčkem k vodopádům, kde podávali místní specialitu - pstruha na různý způsob. Všichni, kdo se zájezdu účastnili byli spokojení, za pár dní pobytu jsme sice hodně cestovali, ale vždy zbyl čas na relaxaci v termálních bazénech, saunách a parních komorách. Někteří z nás vydrželi u bazénů s dobrým vínkem až do pozdních ranních hodin a všichni jsme se shodli, že společný zájezd nám všem vlil energii do žil pro další dny v naší skvělé společnosti M&M reality holding a.s. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Kam zamíří ceny nemovitostí? Realitní trh 2022 očima expertů

28.12.2021

Ne a ne se zastavit. Tak by se dal shrnout vývoj cen na realitním trhu v posledním desetiletí. Kdo očekával, že v letošním roce už ceny rezidenčních nemovitostí najdou svůj strop, nepochodil. Nadějí tak zůstává rok 2022. Kam ceny nemovitostí zamíří a co je bude ovlivňovat, jsme se zeptali expertů.

Články

Velké realitky trvají na kurzech před makléřskými zkouškami. Vadí jim, že to jinde jde i bez nich

17.12.2021

Deset tisíc českých realitních makléřů musí od ledna prokázat své vzdělání. Jinak nemohou s prací pokračovat. Totéž se týká i nováčků, které ke vstupu do realitního byznysu zlákal boom, jímž celý trh prochází. Potvrzení nutné k výkonu profese, které po makléřích chce realitní zákon, zajistí některé obory vysokých škol, praxe nebo absolvování odborné zkoušky. U posledního způsobu ale zájemci naráží na značně rozdílné podmínky. Jedna z největších kanceláří na trhu Re/Max si budoucí makléře školí sama. Chce, aby prošli třítýdenním kurzem v její RX Akademii, ve které jsou lektory stávající zprostředkovatelé. Bez absolvování kurzu firma nováčky nepošle ke zkoušce, která je pro jejich další práci nezbytná. „Naučil jsem se tam, jak postupovat na schůzce, jak nachystat věci z katastru, jak postupovat se smlouvou. Bez toho by start do praxe byl výrazně těžší,“ říká Petr Motyčka, makléř ze sítě Re/Max Delta, který zaškolení a zkoušku absolvoval ještě před platností zákona. Kancelář ročně pošle ke zkouškám kolem 350 uchazečů, z nichž certifikát dostane asi 80 procent. 

Články

Šéf M&M reality: Žádná cenová bublina u nemovitostí není, dolů to nepůjde

25.11.2021

Největší tuzemská realitní kancelář M&M reality chce všechny své nemovitosti prodávat formou aukce. Podle jejího šéfa Petra Morcinka je to při současné vysoké poptávce na trhu nejspravedlivější způsob a také cesta, jak zvednout prodejní cenu na maximum. „Realitka pracuje pro prodávajícího, jejím posláním je prodat co nejdráž,” říká.

 

 

Články