Guláš 2014, region Josefa Pelce, 24. 7. - 28. 7. 2014, Demjén, Maďarsko

04.08.2014

Pro velký úspěch z roku 2013 pozval i letos RŘ Josef Pelc 20 nejlepších makléřů regionu, všechny asistentky a nejlepší z řad hypotečních a pojišťovacích poradců na krásný 4 denní pobyt do Maďarska, který měl i letos program, který si všichni náležitě užili. Při příjezdu do malého městečka Demjén nás všechny ohromilo krásné ubytování v hotelu EGRI KORONA BORHÁZ - Wellness Hotel a všichni si libovali, že hotel je umístěn přímo mezi vinicemi, kde i sami majitelé hotelu provozují své vinařství. Tímto tedy mohla začít 4 denní degustace.

Ale nejen výborné víno bylo tím, co nás uchvátilo, náš program byl pestrý. V první řadě nemohl chybět závod Formule 1, kam všichni společně vyrazili již v ranních hodinách, aby si atmosféru vychutnali plnými doušky. Nesmíme ale zapomenout zmínit i jiné zážitky, jako byl například večer v "Údolí krásné ženy" , kde jsme společně ochutnávali vína místních vinařů, nebo návštěvu krčmy, kde jsme pro změnu ochutnali pivo a výbornou místní kuchyni - obojí se odehrávalo v krásném lázeňském městě Eger, které bylo pro mnohé z nás i místem večerní relaxace. V neposlední řadě bychom chtěli zmínit i výlet do do údolí říčky Szalajky v pohoří Bükk a jízdu úzkorozchodným vláčkem k vodopádům, kde podávali místní specialitu - pstruha na různý způsob. Všichni, kdo se zájezdu účastnili byli spokojení, za pár dní pobytu jsme sice hodně cestovali, ale vždy zbyl čas na relaxaci v termálních bazénech, saunách a parních komorách. Někteří z nás vydrželi u bazénů s dobrým vínkem až do pozdních ranních hodin a všichni jsme se shodli, že společný zájezd nám všem vlil energii do žil pro další dny v naší skvělé společnosti M&M reality holding a.s. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články