subHeader

Guláš 2014, region Josefa Pelce, 24. 7. - 28. 7. 2014, Demjén, Maďarsko

04.08.2014

Pro velký úspěch z roku 2013 pozval i letos RŘ Josef Pelc 20 nejlepších makléřů regionu, všechny asistentky a nejlepší z řad hypotečních a pojišťovacích poradců na krásný 4 denní pobyt do Maďarska, který měl i letos program, který si všichni náležitě užili. Při příjezdu do malého městečka Demjén nás všechny ohromilo krásné ubytování v hotelu EGRI KORONA BORHÁZ - Wellness Hotel a všichni si libovali, že hotel je umístěn přímo mezi vinicemi, kde i sami majitelé hotelu provozují své vinařství. Tímto tedy mohla začít 4 denní degustace.

Ale nejen výborné víno bylo tím, co nás uchvátilo, náš program byl pestrý. V první řadě nemohl chybět závod Formule 1, kam všichni společně vyrazili již v ranních hodinách, aby si atmosféru vychutnali plnými doušky. Nesmíme ale zapomenout zmínit i jiné zážitky, jako byl například večer v "Údolí krásné ženy" , kde jsme společně ochutnávali vína místních vinařů, nebo návštěvu krčmy, kde jsme pro změnu ochutnali pivo a výbornou místní kuchyni - obojí se odehrávalo v krásném lázeňském městě Eger, které bylo pro mnohé z nás i místem večerní relaxace. V neposlední řadě bychom chtěli zmínit i výlet do do údolí říčky Szalajky v pohoří Bükk a jízdu úzkorozchodným vláčkem k vodopádům, kde podávali místní specialitu - pstruha na různý způsob. Všichni, kdo se zájezdu účastnili byli spokojení, za pár dní pobytu jsme sice hodně cestovali, ale vždy zbyl čas na relaxaci v termálních bazénech, saunách a parních komorách. Někteří z nás vydrželi u bazénů s dobrým vínkem až do pozdních ranních hodin a všichni jsme se shodli, že společný zájezd nám všem vlil energii do žil pro další dny v naší skvělé společnosti M&M reality holding a.s. 

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

31.07.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 31. Srpna 2022 od 9 hod. v  sídle advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, se sídlem Praha 1, Jungmannova 745/24, PSČ 11000

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

25.05.2022

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 29. června 2022 od 9 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15.

Celou pozvánku najdete zde.

Články

Ceny bytů neklesnou, shodují se experti

02.05.2022

Ačkoli úrokové sazby hypoték stále stoupají, nemovitosti se prodávají. Experti neočekávají, že by se ceny v nejbližší době snižovaly.

Články