Nenašli jste, co hledáte?
Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.
28.05.2013
Ve dnech 11 - 12. 5. 2013 se naši borci Jan Zavřel a Kamil Benc makléř a hypoteční specialista pobočky M&M Hlinsko společně s nesoutěžícím kapitánem Laděnkou Dubskou utkali s profesionálními rybáři v prestižním závodu na 24. hodin v chytání kaprů a amurů v Humpolci "Hadina Cup 2013" s účastí 65 dvojic sportovních rybářů.
S počátku závodu se jim dařilo výborně a M&M reality Team se držel na pozici mezi profesionálními rybáři do 5. místa, pak došlo k velké změně počasí a tlaku, v noci silný déšť s větrem zapůsobil tak, že nestačili bojovat s borci na jiných, pro ně příznivých místech vyhovující této změně.
Nicméně nezapadli a skončili na velice pěkném 14. místě. Což mezi profesionálními rybáři v této prestižní kaprařské soutěži je velice pěkné umístnění.
AktualityZadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.
05.05.2023
Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.
14.03.2023
Ceny nemovitostí padají a s nimi velká část realitního trhu. Roste nervozita a napětí. A v tisku se objevují realitkami živené titulky, které se klientům snaží vnutit, že doba je zlá a výhodně prodat není možné. Jenže situace je z mého pohledu jiná. Většina z těch, kteří prodávají se slevou, totiž nevyčerpají většinu možností, jak to dělat jinak a lépe, píše v komentáři pro Newstream Petr Morcinek, majitel realitní společnosti M&M Reality.
12.09.2022
Největší realitní služba M&M Reality majitele Petra Morcinka a realitní skupina EHS investora Marka Rosenbauma spojují síly. Společně zamíří do Evropy pod značkou M&M Real Estate Europe.