HC Dolanský vs. HC Štěpnička

25.03.2013

Dne 20. března 2013 v podvečerních hodinách se na chrudimském zimním stadionu utkal region Josefa Dolanského, v čele s manažerem Ladislavem Doudou, proti regionu Tomáše Štěpničky. Oba týmy měly mezi sebou hráče, kteří před kariérou makléře či vedoucího pobočky, hráli hokej na profesionální úrovni.

Zápas proběhl za bouřivého povzbuzování fanoušků a co je nejdůležitější, tak nikdo neutrpěl žádná zranění. Bez zranění byla i hrající vedoucí pobočky Pardubice, Leona Málková. Po zdařilém zápase, kde padlo několik gólů, že je nikdo nestihl počítat, přišlo na řadu bruslení. Bruslit přišli rodinní příslušníci ale i makléři co nenastoupili do zápasu. Po dvou bouřlivých hodinách strávených na ledě byla celá akce zakončena ještě bouřlivější společnou večeří v jedné z chrudimských restaurací.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Nejdůvěryhodnější značkou roku 2020 se opět stávají M&M reality!

05.11.2020

Společnost M&M reality již od roku 2017 obhajuje prvenství mezi realitními kancelářemi v anketě Nejdůvěryhodnější značka. Ta je založena na nezávislém hodnocení zákazníků, kteří vybírali z deseti největších realitních kanceláří v ČR.

Články

Realitní trh pod tlakem nákazy

06.04.2020

Reportáž České televize na téma Realitní trh v době karantény. 

Odkaz na video zde

Zdroj: Česká televize 

Články

Novela měla zjednodušit orientaci v zákonech, přinesla však nevídaný chaos

30.03.2020

Od ledna platí, že nově přijaté zákony by měly vstupovat účinnost jen dvakrát ročně. To v praxi znamená, že by se novými pravidly museli lidé a firmy řídit vždy jen od 1. ledna a 1. července. Jenže novela, která měla usnadnit orientaci v právním řádu, způsobila chaos.

Články