Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

HC Dolanský vs. HC Štěpnička

25.03.2013

Dne 20. března 2013 v podvečerních hodinách se na chrudimském zimním stadionu utkal region Josefa Dolanského, v čele s manažerem Ladislavem Doudou, proti regionu Tomáše Štěpničky. Oba týmy měly mezi sebou hráče, kteří před kariérou makléře či vedoucího pobočky, hráli hokej na profesionální úrovni.

Zápas proběhl za bouřivého povzbuzování fanoušků a co je nejdůležitější, tak nikdo neutrpěl žádná zranění. Bez zranění byla i hrající vedoucí pobočky Pardubice, Leona Málková. Po zdařilém zápase, kde padlo několik gólů, že je nikdo nestihl počítat, přišlo na řadu bruslení. Bruslit přišli rodinní příslušníci ale i makléři co nenastoupili do zápasu. Po dvou bouřlivých hodinách strávených na ledě byla celá akce zakončena ještě bouřlivější společnou večeří v jedné z chrudimských restaurací.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Pozvánka na valnou hromadu

20.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 23. listopadu 2023 od 10 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde

Články

Pozvánka na valnou hromadu

02.10.2023

Vážení akcionáři, dovolujeme si Vás pozvat na řádnou valnou hromadu, která se koná dne 2. listopadu 2023 od 14 hod. v Ostravě, ul. Nádražní 535/15

Celou pozvánku najdete zde a přílohu č. 1 zde

Články

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články