HC Dolanský vs. HC Štěpnička

25.03.2013

Dne 20. března 2013 v podvečerních hodinách se na chrudimském zimním stadionu utkal region Josefa Dolanského, v čele s manažerem Ladislavem Doudou, proti regionu Tomáše Štěpničky. Oba týmy měly mezi sebou hráče, kteří před kariérou makléře či vedoucího pobočky, hráli hokej na profesionální úrovni.

Zápas proběhl za bouřivého povzbuzování fanoušků a co je nejdůležitější, tak nikdo neutrpěl žádná zranění. Bez zranění byla i hrající vedoucí pobočky Pardubice, Leona Málková. Po zdařilém zápase, kde padlo několik gólů, že je nikdo nestihl počítat, přišlo na řadu bruslení. Bruslit přišli rodinní příslušníci ale i makléři co nenastoupili do zápasu. Po dvou bouřlivých hodinách strávených na ledě byla celá akce zakončena ještě bouřlivější společnou večeří v jedné z chrudimských restaurací.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Ceny bytů letí vzhůru. Rychleji než kdykoliv předtím

20.08.2021

Vlastní bydlení se mnoha lidem vzdaluje. Ceny rezidenčních nemovitostí totiž opět trhají rekordy, napříč celou republikou. A obrat v tomto trendu realitní odborníci neočekávají, jen zpomalení růstu cen. Přesto se stále ještě najdou místa, kde lze byt pořídit za zajímavou cenu.

Články

Alice Bendová hraje stále mrchy. Jaké další profesi kromě herectví se věnuje?

26.07.2021

Herečka Alice Bendová se na skok ukázala v nově připravovaném seriálu televize Prima Dvojka na zabití. Odskakování do menších rolí jí rozhodně nevadí a je ráda, že se tak ukáže po boku svých kolegů a na chvíli se zapojí do natáčecího procesu.

Články

O chaty a chalupy lidé soutěží. Realitní kanceláře už téměř nemají co nabízet

22.07.2021

Ceny chat a chalup ve srovnání s loňským rokem vzrostly o třetinu. Podle realitních agentů je to také proto, že se lidé obávají další karantény. Chtějí ji trávit blíž k přírodě. Potvrzuje se také trend takzvaných druhých domovů.

Články