Jsme s Vámi, Ukrajino! Ми з тобою, Україно!

HC Dolanský vs. HC Štěpnička

25.03.2013

Dne 20. března 2013 v podvečerních hodinách se na chrudimském zimním stadionu utkal region Josefa Dolanského, v čele s manažerem Ladislavem Doudou, proti regionu Tomáše Štěpničky. Oba týmy měly mezi sebou hráče, kteří před kariérou makléře či vedoucího pobočky, hráli hokej na profesionální úrovni.

Zápas proběhl za bouřivého povzbuzování fanoušků a co je nejdůležitější, tak nikdo neutrpěl žádná zranění. Bez zranění byla i hrající vedoucí pobočky Pardubice, Leona Málková. Po zdařilém zápase, kde padlo několik gólů, že je nikdo nestihl počítat, přišlo na řadu bruslení. Bruslit přišli rodinní příslušníci ale i makléři co nenastoupili do zápasu. Po dvou bouřlivých hodinách strávených na ledě byla celá akce zakončena ještě bouřlivější společnou večeří v jedné z chrudimských restaurací.

Aktuality

Nenašli jste, co hledáte?

Zadejte svou vlastní poptávku a my budeme hledat za vás.

Prodejte svou nemovitost

Každou hodinu
prodáme 8 nemovitostí
Máme více než 100 000 poptávek po bydlení
Masivní inzerce v celé ČR

Novinky na blogu

Manuál pro majitele: jak bez problému pronajmout byt

05.05.2023

Máte investiční byt, který chcete zhodnotit? Nájemní bydlení je na vzestupu a vypadá to, že by vám zájemci měli doslova sami klepat na dveře. Otázkou za milion ale zůstává, jak vybrat spolehlivého nájemce, ochránit svůj majetek a pronajmout za slušnou cenu? Poradíme vám, na co si dát pozor, než pustíte váš byt na realitní trh a předáte klíče.

Články

Petr Morcinek: Propad cen nemovitostí je vizitkou neschopných realiťáků

14.03.2023

Ceny nemovitostí padají a s nimi velká část realitního trhu. Roste nervozita a napětí. A v tisku se objevují realitkami živené titulky, které se klientům snaží vnutit, že doba je zlá a výhodně prodat není možné. Jenže situace je z mého pohledu jiná. Většina z těch, kteří prodávají se slevou, totiž nevyčerpají většinu možností, jak to dělat jinak a lépe, píše v komentáři pro Newstream Petr Morcinek, majitel realitní společnosti M&M Reality.

Články

TISKOVÁ ZPRÁVA - M&M REALITY Holding a.s.

12.09.2022

Největší realitní služba M&M Reality majitele Petra Morcinka a realitní skupina EHS investora Marka Rosenbauma spojují síly. Společně zamíří do Evropy pod značkou M&M Real Estate Europe.

  • Spoluprací obou subjektů vzniká realitní uskupení evropského významu, ještě letos se připraví na vstup do Německa a Rakouska
  • Oba subjekty chtějí spolupracovat především na vývoji digitálních nástrojů a stát se na tomto poli světovou jedničkou
  • Cena transakce nebyla zveřejněna

Články